(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Хостел для фанатів читання у Японії

22.04.2018


Стародавня столиця Японії Кіото надихала письменників протягом багатьох століть, а тепер японці для книголюбів придумали незвичну локацію — Book And Bed Kyoto. Звісно, для творців цієї дивовижі — книжкового хостела — це вже не вперше, адже у листопаді минулого року хостел подібного формату спочатку з’явився у східній столиці — Токіо, і відразу підкорив серця туристів.  

Спати в Токіо

Розроблений Макото Таніджірі та Аі Йошідою із Suppose Design Office, що розташовується у Хірошімі, хостел Book And Bed — стильна альтернатива звичайним хостелам та капсульним готелям. Він нагадує модну книгарню з безліччю книжкових полиць в одному кінці кімнати і з м’якими диванчиками в іншому.


У токійському книжковому хостелі є 30 спальних місць: 12 книжкових полиць і 18 капсульних спальних відсіків. Відсік «Standard Bookshelf Bunks» має розмір 120х200 см, а «Compact Bookshelf Bunks» становить 80х200 см. Ціна за ніч може коливатися від 3,800 до 6000 єн ($ 32—50), залежно від розміру приміщення.


Спальні місця обладнано персональними лампами та розетками. На спільній кухні доступні мікрохвильовка, тостер, електрочайник і кавоварка. Чашка кави коштує 150 єн ( 35 грн). Комендантської години немає, тому ви можете вийти і повернутися будь-коли, що дозволяє досліджуватися містом і в нічний час. Тут ви можете читати до знемоги, а прокинувшись вранці, знову взятися до читання. Адже в хостелі є книги японською і англійською мовами. 70% гостей, які залишаються в Book And Bed Tokyo приїжджають із різних країн, таких як Тайвань і Гонконг, навіть з Європи і Південної Африки, але частина гостей — самі японці, які живуть у Токіо. Співробітники, які працюють тут, усі певний час жили закордоном, також тут є міжнародний персонал із Китаю чи Бангладеш. Усі співробітники добре обізнані, аби відповісти на будь-які запитання гостей.
Зарезервувати місце у цьому хостелі завжди можна через сайт, та оскільки цей креативний хостел є досить популярним, бажано резервувати за два місяці до приїзду.

Дрімати в Кіото

Хостел в Кіото розташовано на 9-му поверсі багатоповерхівки у відомому районі Гіон (Gion). Спати гостям в такому хостелі пропонують не у звичайних кімнатах і на звичних ліжках, а у відсіках, вбудованих прямо на книжкових полицях, що повністю заставлені різноманітним чтивом.
Кожен відсік обладнано освітленням (лампою), розеткою й вішаками, а багаж можна заховати у спеціальному місці під ліжком. Замість кімнатних дверей від загального простору відпочиваючих відділяють щільні фіранки. У хостелі є полички як для одного, так і двох гостей.
Загальною вітальнею, душовими та ванними кімнатами гості можуть користуватися будь-коли. Як і безкоштовним Wi-Fi. Рушники, мило, шампуні, кондиціонери, зубні щітки і зубна паста не надаються, але їх можна взяти одним пакунком за додаткову оплату — 540 єн (125 грн).


Як і в токійському книжковому хостелі, гості будуть забезпечені стильним одягом марки NOWHAW, щоб носити його під час перебування там. Але доступна така розкіш лише у 8-й, 18-й і 28-й дні кожного місяця.
Загалом у хостелі є вісімнадцять «Standard Bookshelf Bunks», розміром 220х110 см, що коштують 5300 єн за ніч (1210 грн) і одна «Compact Bookshelf Bunks», розміром 220х90 см, що коштує 4800 єн за ніч (1095 грн). І ще одна компактна книжкова полиця з тими ж розмірами, що називається «River View Compact» завдяки своїй близькій відстані до вікна, ціною 5300 ієн за ніч. Тож щоб залишитися на нічліг у бібліотеці-хостелі, доведеться викласти з гаманця приблизно 40 доларів.


І якщо у Book And Bed Tokyo можна було би і поспати, бо тут нараховувалось всього 1700 книг (кількість яких мала збільшитись до 3000), то в кіотському книжковому хостелі — більше 5000 видань. Половину цих книжок відібрала популярна місцева книгарня. Вибагливий читач точно зможе знайти собі щось до душі, проте, лише англійською чи японською мовами.
Час заїзду-поселення до хостелу — з 4 дня до 10 вечора, а виселитись вам потрібно буде до 11 години наступного дня. Якщо ж відвідувачі не мають змоги лишитися в хостелі на ніч чи на кілька днів, але їм цікаво, як виглядає цей книжковий рай, вони мають можливість зупинятися у загальних залах для тихого читання у денний час, сплачуючи всього 540 єн за годину, або 1600 єн за необмежений період у денний робочий час.Ми впевнені, що у цих оригінальних хостелах охоче читають і комікси, адже в Японії комікс є популярним видом літератури серед дорослих. Японці особливо активно пропагують читання коміксів і заохочують обов’язково комікси читати дітям. Вони переконані, що комікси – це книги для розвитку дітей. Комікси дозволяють розширювати кругозір дитини, легко засвоювати будь-яку подану у коміксі інформацію (адже комікси бувають також і навчальні), розвивають, уяву і творчу фантазію. Зі своєї сторони, ми докладаємо зусиль, щоб український читач читав комікси рідною мовою. Наші комікси про Джеронімо Стілтона та про Смурфів є надзвичайно популярними у світі і улюблені серед дітей. Українські діти вже також схвально оцінили перші книги із серії про веселих Смурфиків та про мишку-ерудита Джеронімо Стілтона.
Сподіваємося, що і у нас в країні з’являться книжкові хостели, де відвідувачі читатимуть захопливі чудові книги… серед яких обов’язково будуть і комікси українською мовою.

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2021