(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Французи несуть до ломбарду комікси!Найстаріший державний ломбард Парижа “Crédit municipal de Paris (CMP)” оголосив, що з початку квітня 2012 року приймає в якості застави колекційні видання коміксів і оригінальні сторінки графічних романів. Деякі з них можуть коштувати десятки тисяч євро.

Серед коміксів найвище оцінюються історії про Тінтіна, Астерікса і Обелікса, Спіріт і Фантазія, Гастона Лагаффа, Майка Блюберрі. 
Оригінальна ілюстрація з коміксу «Gaston» авторства бельгійського художника Андре Франкена може коштувати від п’ятдесяти до шістдесяти тисяч євро. На сьогоднішній день «скарбом», принесеним в CMP, становлять кілька сторінок з альбому Енкі Білала «Мисливська партія» і з «Блюберрі» (Blueberry) Мебіуса (Moebius), який помер у березні 2012 року. Їхня вартість залишається в таємниці, але відомо, що в жовтні 2011 року сторінка 67 «Мисливської партії» оцінювалася між двадцятьма і двадцятьма п’ятьма тисячами євро. 

Сектор коміксів розвивається, і деякі автори навіть з’являються на арт-ринку. Наприклад, оригінальна обкладинка роботи художника італійського походження Хьюго Пратта (Hugo Pratt) може принести до двохсот п’ятдесяти тисяч євро на аукціоні. Хьюго Пратт (1927-1995) включений в 2005 році в Зал слави премії Уїлла Айснера – «Оскара» індустрії коміксів. Він відомий перш за все циклом графічних романів про моряка Корто Мальтезе (Corto Maltese). Крістоф Фюмо, який займається оцінкою коміксів для CMP, пояснює, що «для того, щоб графічний роман мав цінність, це має бути оригінальне видання у відмінному стані». 

Хто знає, можливо, за кілька десятків років комікси нашого видавництва "Ірбіс Комікси" також оцінюватимуть тисячами євро, а на сьогодні вони доступні для вас та ваших діток. 

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

Однозначно стверджуємо, що цінністю наших коміксів українською мовою є те, що це книги для розвитку дітей! Читати комікси дітям означає розвивати ерудицію ваших дітей. 

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022