(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Європа – це комікси!

Світові форуми та фестивалі коміксів

     Форуми та фестивалі коміксів у будь-якій країні світу є вагомою мистецькою подією не лише для творців та видавців коміксів але й для величезного кола читачів. У світі кожного року налічується близько 200 з’їздів шанувальників коміксів у понад 50 країнах світу! Уявляєте?! І де б ви не були , завжди знайдеться країна, яка проводить чергове свято для шанувальників коміксів – потрібно лише знати час та місто.

      Статистика приголомшує: лише в одній Великобританії у різних містах щороку відбувається 41 з’їзд усіх видавництв коміксів! Такі книги є шалено популярними у Франції, Німеччині, Нідерландах, Бельгії, Італії та інших європейських країнах.


      Щодо інших країн світу, то фестивалі популярної літератури вже давно відбуваються у багатьох містах Канади, Індонезії , ТаїландуОб’єднаних Арабських Еміратах, Ізраїлю

 

       Наприклад Бангладеш, Панама, Гватемала проводять у себе по два фестивалі коміксів кожного року. Навіть в Індії щороку відбувається 4 національних з’їзди шанувальників коміксів.

Фестиваль коміксів - тепер є і в Україні!

     Тішить те, що Україна також приєднується до цього неймовірно захоплюючого жанру літератури. Адже комікси  - повноцінний жанр літератури, що здобув визнання та популярність серед різновікового населення світу. Проте популяризація коміксів в Україні розпочалася значно пізніше, ніж це сталось за її межами. Проте ми можемо тішитись першому і поки що єдиному фестивалю популярної культури в нашій державі - Kyiv Comic Con, що відбувся 6-7 червня 2015 року у Києві та відбуватиметься тепер щороку.


     Також тішить, що у нас в країні вже є видавництва, що спеціалізуються на таких книгах. Одним з перших до цього жанру літератури приєдналось українське видавицтво Irbis Comics, яке здійснило випуск українською мовою всесвітньовідомих історичних коміксів для дітей про Джеронімо Стілтона  та всесвітньо відомих коміксів про Смурфиків з метою запровадження стилю легкого і пізнавального читання в нашій країні

Книги про захоплюючі подорожі у величне минуле вже чекають на своїх маленьких читачів. Приєднуйтесь!

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022