(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Елізабетта Дамі - автор коміксів про Джеронімо Стілтона

Елізабетта Дамі - всесвітньовідомий автор дитячих книг та коміксів

      Елізабетта Дамі – автор відомих на весь світ яскравих та неперевершених коміксів про Джеронімо Стілтона.  Саме завдяки таланту  цієї дивовижної жінки вийшла в світ ціла збірка пригодницьких історій, які не залишать байдужими будь-якого читача. Це цікаві та захоплюючі книги та комікси для розвитку дітей будь якого віку.

      Хто  ж такий  Джеронімо Стілтон? Чому він є особливою мишою? Мабуть, тому, що він головний редактор газети “Гризун”, найвідомішої газети на усьому Мишачому острові. Миша, що є головним редактором газети?! Привабливий ерудований герой! Погодьтесь, - звучить круто! А головне дітям хочеться бути подібними на такого героя!


Джеронімо Стілтон - улюбленець дітей!

      Діти в усьому світі люблять Джеронімо та вважають, що Мишачий острів - це особливий острів, де все виглядає правдиво та стає вмить можливим. Вся робота на Мишачому острові налагоджена та працює як точний справний годинник. Хоча всі миші різні між собою, але справжня дружня співпраця усуває всі перешкоди у досягненні результату при виконанні будь якого завдання. Діти вірять, що Джеронімо справжній і що з ним можна поспілкуватись, таким чином вони пишуть йому привітні та зворушливі листи, в яких запитують та радяться з Джеронімо як із справжнім експертом в багатьох справах.

      Джеронімо багато подорожує. Він потрапляє в самі найнепередбачуваніші пригоди по всьому світу і які згодом він описує в своїх книгах, тим самим ділячись з читачами своїм досвідом та враженнями. Що відрізняє ці книги та робить їх особливими ?! Мабуть, те, що вони мають позитивний вплив на дітей, адже в їхню основу покладені справжні життєві цінності, які є універсальними та загальноприйнятими.

      Автор по особливому відноситься до персонажа книги, Джеронімо, який в очах та уяві читачів набуває рис справжнього, зовсім не вигаданого героя.  Автор настільки поважає та цінує своїх маленьких читачів, що не виказує своєї участі у тому які нові завдання очікують  на Джеронімо та в які пригоди йому доведеться потрапити, щоб розв’язати нові загадки та допомогти всім хто звертається до нього за допомогою. Елізабетта Дамі знає, що означає мрія кожної дитини яка вірить в справжнього героя та очікує на щасливе закінчення в кожній історії. Саме тому усі історії з Джеронімо Стілтоном добре продумані, з хорошим пізнавальним сюжетом та добрим закінченням!

Світовий бестселер

      Ідея написання історії про Джеронімо Стілтона в Елізабетти виникла 12 років тому і з того часу їй вдалось продати 74 млн. друкованих копій книг для розвитку дітей та коміксів в більше ніж 40 країнах по всьому світу. Як бачимо це свідчить про довгу та тривалу історію успіху Джеронімо Стілтона, у якого багато читачів-друзів та шанувальників у всьому світі. Але найбільшим своїм досягненням Елізабетта Дамі вважає не лише визнання, успіх, економічні  та комерційні показники, але й те, що багато дітей стали хоча б на десяту долю щасливішими, читаючи книги про Джеронімо. Це дозволяє їй та всій її команді і надалі продовжувати неймовірно цікаві історії про Джеронімо Стілтона. 
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022