(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Домашня бібліотека як фактор отримання найкращої освіти вашою дитиною

Наталія Кондзелка, 

експерт та досліджувач коміксів

Книги - цінне джерело знань!

       Книги завжди залишатимуться для нас стимулом у пошуках нового, у пізнанні найцікавішого, у вивченні всього надзвичайного, в досягненні недосяжного, а також помічниками в отриманні найкращої освіти.

Кожен із нас по-різному уявляє, що таке успішне виховання дітей. Але для всіх нас однаково важливим є те, щоб наші діти у майбутньому ставали успішними, досягали вершин та легко долали будь-які труднощі. Для цього ми – батьки – стараємося створити для них найкращі умови, присвятити їм максимум свого вільного часу та не обмежуватися ні у своїх почуттях, ні в своїй щедрості до наших малюків. Але чи знаємо ми, що конче треба робити, аби наші діти виросли розумними та освіченими?

Домашня бібліотека дуже важлива для розвитку дітей

       Для хорошого виховання дітей, згідно з даними останніх наукових досліджень, проведених у США, треба, щоб у домі була бібліотека. Саме від наявності книг залежить рівень майбутньої освіти дитини. Діти, які виросли в оточенні книг, згодом досягали високих результатів у навчанні та кар’єрі. Тимчасом як діти, які ростуть у середовищі без книг, показують середні результати у всьому (хоча завжди існують винятки із будь яких тверджень та правил). 

       Науковці наголошують на тому, що чим більше книг бачить довкола себе дитина, тим більше стимулу з’являється в неї до успішного навчання

       Добре, коли в домашній бібліотеці зібрані книги різних жанрів. Особливо якщо на полицях поряд з художньою літературою, енциклопедіями, словниками та різними довідниками, стоять книги нового для українських дітей жанру – комікси. Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери!
Це цікаві видання, що розвивають маленьких читачів, в доступній формі, з гарними малюнками викладають великий обсяг інформації. Прикладом таких творів є, наприклад, серія перших українських коміксів для дітей про Джеронімо Стілтона, побудована на історичних фактах. Вчити історію на основі таких книг – цікаво! А ще супер популярна серія коміксів про Смурфиків!
        Під час дослідження, яке протягом 20 років у 27-ми країнах проводив професор соціології Марая Еванс з інституту Невади, вдалося з’ясувати, що ані фінансове становище батьків (багаті чи бідні), ані їхній рівень освіченості (середній чи високий) не впливають на стан освіти їхніх дітей так, як наявність домашньої бібліотеки. Навіть якщо ця бібліотека невелика, ефект від її присутності в домі для дитини надзвичайний. Мабуть, у це важко повірити, але результати дослідження говорять самі за себе. 

Декілька важливих фактів

         У Китаї, наприклад, за наявності в домашній бібліотеці 500 та більше книг до освітнього багажу додається приблизно 6,6 року навчання так як на курсах підвищення професійного рівня. У США цей показник становить приблизно 2,4 року. Загалом експерти виводять цей показник на рівні 3,2 року, що в середньому умовно можна додати до ступеня освіти. 
Тривалий час вважалося, що рівень освіти дитини залежить від рівня освіти її батьків. Але наведені нами дослідження спростовують таку думку. Насправді провідна роль у розвитку малечі відводиться саме бібліотекам, які повинні бути в оточенні кожної дитини. До речі, за даними науковців, успіхи у вихованні дитини батьками зі середнім рівнем освіти проте за наявності домашньої бібліотеки можуть бути такими ж, як і успіхи у вихованні дитини високоосвіченими батьками.
Підбиваючи підсумок, скажемо: книга – це найкращий подарунок для вашої дитини. Сподіваємося, у вашій домівці завжди знайдеться місце для бібліотеки і ви подбаєте про те, щоб вона постійно наповнювалася новими цікавими книгами, у тому числі і коміксами. Якщо ваші діти ще їх не читали, –саме час почати!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022