(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Домашні бібліотеки знаменитих людей

21.07.2017


Наявність у будинку певної кількості книг є таким же невід'ємним придбанням, як набір посуду або побутової техніки. Деякі знамениті люди минулого, як і наші сучасники, захоплювалися читанням та колекціонуванням книг. У їхніх будинках можна побачити оригінальні домашні бібліотеки. Поцікавимося, як виглядають бібліотеки у відомих діячів: акторів, музикантів, письменників, модельєрів…

Марк Твен

Відомий письменник Марк Твен був ненаситним читачем, і бібліотека у його готичному вікторіанському будинку є яскравим підтвердженням цьому. У ній можна знайти панелі, зроблені вручну, різьблений дерев’яний декор та елітні каміни. Полиці цілковито заставлено книгами. У бібліотеці є вихід у зимовий сад. 


Агата Крісті

Письменниця Агата Крісті володіла дивовижною віллою в григоріанському стилі у Девоні в Англії. Там вона та її сім’я проводили літні канікули. Її бібліотека - це затишне місце з великою колекцією книг. Тепер це музей, у якому можна поглянути також на велику фреску, намальовану солдатами під час Другої світової війни.


Карл Лагерфельд

Цей король моди може похвалитися однією з найбільш вражаючих домашніх бібліотек, які коли-небудь існували. У його квартирі в Парижі стіни від підлоги до стелі заставлені книгами. Колекція Карла Лагерфельда включає в себе більше 60 000 томів, що робить її однією з найбільших приватних бібліотек у світі. Більшість книг цієї неймовірної колекції розповідають про моду. До книг німецький модельєр і фотограф  ставиться, як до Бога. «Книги – це наркотик у твердій палітурці. Без небезпеки передозування. Я – щаслива жертва книг», – вважає він.
  

Вуді Ален

Домашня бібліотека відомого актора та режисера Вуді Алена розмістилась у затишному манхеттенському будинку. Вона ніби закликає загорнутися у ковдру в кріслі і ввечері біля каміну почитати декілька сторінок улюбленого роману. Якщо додати ще й вигляд з вікон, де Ален знімав фільм "Annie Hall", який виграв три Оскари, то ми отримаємо ідеальне місце для бібліофіла.Опра Вінфрі

Ймовірно, це лише одна з багатьох домашніх бібліотек відомої телеведучої та найбагатшої жінки у світі Опри Вінфрі. Колекція, яка розташована у її будинку в Каліфорнії, складається з книг на різноманітну тематику: від книг про давню грецьку історію, сучасну моду - до справжніх збірок арт-колекцій. У створенні   бібліотеки  їй допомагає спеціально найнятий консультант, який, у свою чергу, сам відшукує видавництва і купує потрібні примірники книг.


Стінг

Бібліотека знаходиться у будинку популярного музиканта Стінга в Англії. Неймовірно красиво у класичному стилі оформлено простір бібліотеки: зокрема, шафи з темного дерева, декоративні форми стелі, вигнуті сходи, класичні бюсти говорять про витончений англійський смак власника.


Даян Кітон

Володарка Оскара та акторка трилогії "Хрещений батько" Даян Кітон створила у своєму будинку в Беверлі-Хіллз унікальний надихаючий книжковий простір. У 2007 році вона реконструювала будинок у іспанському колоніальному стилі. Бібліотекою стала одна з кімнат. У ній від підлоги до стелі спроектовано безліч книжкових полиць.
 


Род Стюарт

Якщо ви полюбляєте класично оформлені бібліотеки із книгами у шкіряних палітурках та вікторіанським живописом, то бібліотека Рода Стюарта не для вас. У його будинку в Беверлі-Хіллз розташовано велику колекцію книг: тематика від військової історії до улюбленої поезії Джона Кітса та Альфреда Теннісона.


 

Кіт Річардс

Англійський гітарист з гурту The Rolling Stones заперечує теорію, що "шалені" рок-зірки не можуть бути фанатами "спокійного" читання. Адже він полюбляє іноді проводити час у своїй затишній домашній бібліотеці. Нещодавно у своїй біографії він зізнався, що мав таємне бажання стати бібліотекарем, отримати навики управління тисячами книг у своїй колекції.Джей Уолкер  


Джей Уолкер – відомий Інтернет-підприємець, "Томас Едісон нового часу", як назвав його журнал «Forbes». Він  володіє не просто бібліотекою, а величезним архівом книг, площею 3600 кв. м. "Бібліотека історії людської уяви", так скромно називає її власник, включає у себе понад 50 тис. томів, у тому числі музейні артефакти. Ідея лабіринтів та багаторівнева система бібліотеки була запозичена в творчості Мауріца Корнеліса Ешера, який досліджував симетрію та нескінченність через парадоксальні форми. Нажаль, бібліотека не є публічною.


Йоганнес Брамс  

Робоча кімната німецького композитора Йоганнеса Брамса  є прикладом мінімалізму та простоти. Це можна побачити як у формі книжкової полиці, так і у тій малій кількості предметів, що є у цій кімнаті. Суцільна дерев’яна полиця, що закриває одні з дверей, рясніє великою кількістю нотних зошитів та книг з музики.


Майкл Джексон

Чудова бібліотека відомого короля поп-музики Майкла Джексона, що налічує 10 тис. книг, говорить про те, що читання було одним з головних його захоплень. Улюбленими його книгами були «Пітер Пен» Дж. Баррі, «Чайка Джонатан Лівінгстон» Р. Баха та «Старий і море»  Е. Хемінгуея.
 

Періс Хілтон

Бібліотека популярної акторки та співачки Періс Хілтон розмістилась біля сходів.  Вишукані дерев’яні книжкові шафи перебувають у гармонії з вінтажним ліхтарем, що бере свій початок у великому світлому куполі.

 

Джейн Фонда

Її бібліотека – це картини Джексона Поллака на стінах та книжкові полиці, які простягаються до стелі. До полиць в додатку є високі сходи для того, щоб дістати навіть найбільш «високогірні» книги в колекції акторки. Чистий, світлий та сучасний дизайн не може не надихати книголюбів на читання.


 

Ральф Ролен

Це бібліотека в квартирі Ральфа Лорена - ще одного дизайнера, який полюбляє автомобілі та моду. Бібліотека знаходиться в центрі Манхетену, і її вікна виходять на Central Park. Бібліотека створена в сучасному стилі, білий колір є основним. Книжкові полиці вбудовані в стіни, а тому не привертають до себе уваги. А ось книги розміщено на полицях вертикально і доволі педантично.
 

Ось такі вони, бібліотеки знаменитих людей. А ви також є власником оригінальної бібліотеки? У вашій домашній бібліотеці уже є наші комікси українською мовою про Смурфиків та Джеронімо Стілтона? Якщо ні, замовляйте ось тут та насолоджуйтесь приємним і захопливим читанням!


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2020