(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Да Вінчі хотів підняти людину у повітря!Леонардо да Вінчі, геніального живописця, вченого, інженера-винахідника, надихали птахи. Він спостерігав за ними, малював їх і розмірковував над створенням власних літальних засобів. Одним з результатів цього хобі став орнітоптер - пристрій, придуманий да Вінчі, який теоретично міг підняти людину в повітря, як птаха. 

У той час як парашут да Вінчі дозволив би людині стрибати зі скелі і залишатися в живих, орнітоптер дозволив би їй ширяти в повітрі над землею.

На папері орнітоптер більше схожий на птаха (або кажана), ніж сучасні літаки. Його крила почнуть працювати після того, як пілот поверне рукоятку. Це винахід демонструє глибоке розуміння аеродинаміки да Вінчі. Сучасні спроби відтворити орнітоптер показали, що той справді міг літати, якби його підняли в повітря. Побудувати літальний засіб, який би задіювався слабкими м'язами  людини, було б складніше.Парашут і орнітоптер були тільки двома з літаючих машин, описаних Леонардо да Вінчі в його зошитах. 

Більше про винаходи цього видатного винахідника можна дізнатися з коміксу «Хто викрав «Мону Лізу»?» із серії історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона. Ця серія коміксів містить історичні факти, текст коміксу адаптовано для сприйняття дітьми. Видаються комікси українською мовою та мають неймовірно гарні яскраві ілюстрації. Серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона - це книги для розвитку дітей, які стали світовими бестселерами. Батьки у всьому світі вважають, що історичні комікси читати дітям означає сприяти розвиткові їхньої ерудиції. 
Також ви можете придбати чудові комікси про Смурфиків.Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022