(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Цікаві факти про книги та читання
1. Коли читаєш про позіхання, сам починаєш позіхати.

2. У минулому книги ставилися на полицю «навпаки»: корінцем до стіни і переднім обрізом назовні.

3. Дослідження показують, що 4-6 років – найсприятливіший вік для навчання дитини читання. Після 6-7 років навчити читати складніше.

4. В середньому люди проводять за читанням 6,5 годин в тиждень.

5. Згідно з дослідженням Єльського університету, три чверті учнів, які погано вміють читати в третьому класі, залишаться такими в середній школі.

6. На написання роману йде в середньому близько 475 годин.

7. Серед книг, які були написані або задумані за гратами – “Дон Кіхот” Мігеля де Сервантеса, “Подорож пілігрима” Джона Баньян, “Тюремна сповідь” Оскара Уайльда, “Государ” Ніколо Макіавеллі.

8. Раніше в бібліотеках книги приковували до полиць ланцюгами.

9. В середньому покупець книгарні проводить вісім секунд, дивлячись на передню обкладинку і 15 секунд, переглядаючи задню.

10. Половину всіх продаваних сьогодні книг купують люди старше 45 років.

11. Дослідження, проведені в США, показали, що діти, які навчилися читати до третього класу, мають менше шансів потрапити до в’язниці, почати приймати наркотики чи не закінчити школу.

12. Дорослі, що регулярно читають літературу, більш ніж у два з половиною рази схильні займатися волонтерською чи благодійною роботою і більш ніж у півтора рази схильні приймати участь в спортивних заходах.

13. Жінки купують 68% всіх книг.

14. Більшість читачів втрачають інтерес до книги на 18 сторінці.

15. Найдовший марафон командного читання вголос тривав 224 години і був завершений Мільтоном Неном, Сільвін Карбоне, Карлосом Антоном, Едіт Діаз, Йоланда Баптисту і Наталі Дантаз в торговому центрі “Mac” в Пайсанду, Уругвай, 13-22 вересня 2007 року.

16. Книги в м’якій обкладинці видавництва “Penguin” були створені для того, щоб зробити книги такими ж доступними, як сигарети, а перші “пінгвіновські” книжки в м’якій обкладинці поширювалися в церкві.

17. Вважається, що малограмотність щорічно обходиться бізнесу і платникам податків в 20 мільярдів доларів у вигляді втраченої заробітної плати, втраченого прибутку і зниженої продуктивності.

18. Бібліоклептоманом називають людину, що краде книги. Один з найвідоміших бібліоклептоманів – Стівен Блумберг, який викрав понад 23 000 рідкісних книг з 268 бібліотек. Щоб скласти свою колекцію, яка оцінюється приблизно в 20 мільйонів доларів, Блумберг застосовував найрізноманітніші методи: іноді він пробирався до бібліотеки через вентиляційну систему і навіть шахту ліфта.

19. Термін “книжковий хробак” походить від крихітних комах, які харчуються корінцями книг.

20. Придбавши один комікс від видавництва «Ірбіс-Комікси», закохуєшся у ці комікси з першого кадру і стаєш їхнім фанатом та купуєш ці комікси знову і знову. Адже наші комікси:це книжки для розвитку дітей; - видано комікси українською мовою; - завдяки нашим коміксам діти вчаться читати і вчаться любити читати; - наші комікси якісні як «ззовні», так і «всередині» (якісно видані, оформлені, перекладені…); - наші комікси можна колекціонувати у серії… і це ще не усі переваги наших коміксів. Придбайте, прочитайте і переконайтеся у цьому самі!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022