(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Цікаве про гольф


Ви вже читали наш комікс українською мовою про Льодовиковий період? У ньому ви зустрінетеся знову з тими ж улюбленими героями – мишами-інтелектуалами, котами-піратами, а також із мамонтами, шаблезубими тиграми, познайомитеся з давнім поселенням перших людей і… і ще, як завжди, дізнаєтеся багато-багато цікавого. А у цій статті ми вирішили розповісти вам про гольф – вид спорту, який дуже любить родина Стілтонів. Власне, Джеронімо Стілтон – редактор газети «Гризун» і рятівник нашої історії часто проводить недільні ранки у компанії своїх друзів, граючи в гольф. На полі можна, зрештою, трішки розслабитися і не думати про роботу… Так і було б, якби на тому ж полі не грав у гольф Вільям Стілтон – дідусь знаменитого Джеронімо… І якби цей дідусь не був такий суворий і відповідальний, адже колись саме він очолював найвідоміше видання на мишачому острові, Джеронімо мав би більше спокою… Але за наказом свого дідуся він мусить вже на завтра написати статтю про гольф у газету «Гризун», а то… навіть страшно подумати!

Статтю напишемо ми! Допоможемо нашому славетному героєві, щоб він мав більше сил для порятунку історії від котів-піратів у Льодовиковому періоді...


Отже, гольф (англ. golf) – це вид спорту, гра, в якій гравець намагається загнати невеличкий м’яч для гольфу в отвір (лунку) якомога меншою кількістю ударів. На полі для гольфу є різні перешкоди, наприклад, піщані та водні ділянки. У гольф грають індивідуально або командно.

Виникла гра у Шотландії в XIV столітті і вважається, що першими гравцями були вівчарі, які пасли овець на величезних шотландських пасовищах. Отворами служили кролячі нори, а палиці (майбутні ключки) було зроблено з дерева. У 1854 році було засновано найстаріший на сьогодні гольф-клуб у світі – «Королівський та античний гольф-клуб Сент-Ендрюса». Цей Клуб і розробив перші опубліковані Правила гольфу, які діють і на сьогодні, щоправда з деякими змінами.

Певний час гольф був олімпійським видом спорту, потім довгий час він таким не був, але у 2016 році на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро його повернули до програми змагань. 

Поряд з футболом та баскетболом гольф є одним з найпопулярніших видів спорту у світі, де налічується близько 26 мільйонів гравців. Довгий час гольф був захопленням заможних і успішних людей, але на сьогодні він має більш доступний статус. 

Факти про гольф:

1. Відомо, що в перші роки існування гри на полі налічувалося 22 лунки. Проте у 1764 році їх кількість зменшилася до 18. З тих пір ця цифра залишається незмінною.

2. М'ячик для гри багато років поспіль робився різної форми. Тільки у 30-х роках минулого століття у США було введено єдиний стандарт для стабілізації швидкості м'ячика (розганяється у 250 футів протягом однієї секунди).


3. Багато круїзних суден обладнано майданчиками для гольфу. Самі по собі м'ячі є шкідливими для навколишнього середовища і після потрапляння у воду вони не тонуть. Одна німецька фірма винайшла м'яч, який на 100% складається з корму для риб. Після потрапляння у воду він кришиться і стає смачним обідом для морських жителів.

4. Поверхня м'яча складається рівно з 336 ямок. Цей «малюнок» ніколи не змінюється і вважається найбільш вдалим для гри.

5. Перші м'ячики для гольфу робили з дуба або самшиту. Ці м'ячі з'явилися в XIV столітті і грали ними аж до XVII століття. Однак, типовим дерев'яним м'ячем не можна було грати довго, тому їх часто доводилося замінювати.

6. М'ячі представляли собою шкіряну сумку, набиту курячим або гусячим пір'ям. Однак, через величезні витрати ресурсів і енергії на створення таких м'ячів, один «пернатий» м'яч коштував у сучасному еквіваленті від 10 до 20 доларів.

7.  Гольф-кари прийнято вважати транспортом для комфортного переміщення по ігровій зоні з усім супутнім спорядженням. Проте перші роки з моменту створення гольфу проходили без них, а їх поява несла в собі інший характер: гольф-кари були призначені для неповносправних, яким складно було пересуватися по майданчику самостійно.


8. При грі у гольф ефективно спалюються калорії і зростає м'язова маса. Згідно з даними порталу «ShapeFit.com», присвяченому здоров'ю та фітнесу, середньостатистичний гольфіст вагою у 190 фунтів (приблизно 86 кілограмів) буде спалювати 431 калорій на годину за умови, що він йде по полю, не користуючись гольф-каром.

Окрім коміксу про Льодовиковий період видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує й інші розвиваючі історичні комікси для дітей і молоді: для діток молодшого віку ми видаємо комікси про Смурфиків; для дітей шкільного віку – серію історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона; для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою є серія коміксів для дітей про догляд за зубками «Зубси»  та серія про сімейні цінності - комікс "Сестри". Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери!
За матеріалами сайту pro-cikave.com.ua

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022