(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Читання книг як гімнастика для вашого розуму!

Наталія Кондзелка, 

експерт та досліджувач коміксів

 

Тренуєте тіло - тренуйте і розум!

      Чому ми займаємося спортом, відвідуємо дієтологів, стежимо за власним раціоном та фізичним станом, не жалкуючи при цьому коштів, зусиль та часу?! Тому, що все це у комплексі дозволяє нам не лише підтримувати чудову фізичну форму, а й забезпечує відмінне самопочуття, додає впевненості в собі та сприяє гарному настрою. «У здоровому тілі – здоровий дух» – так говорили стародавні мудреці, так повторюємо за ними і ми. 

      Але чи здогадувалися вони про те, що читання книг є корисним для нашого організму не менше, аніж заняття спортом, раціональне харчування та здоровий спосіб життя?! Такого важливого висновку дійшли вчені з Оксфордського університету, провівши одне цікаве дослідження. Виявляється, читання книг не лише сприяє інтелектуальному розвитку людини, а й позитивно впливає на фізичне та психічне здоров'я.

       Суть дослідження полягала в тому, що під час комп’ютерної томографії людині давали читати книгу, а вчені спостерігали за тим, що при цьому відбувалося у різних відділеннях кори головного мозку. Так от, виявилося, що найбільш активованими під час читання були ті відділення кори головного мозку, що й під час виконання фізичних вправ. Виходить, читання і спорт – однаково ефективні для тренування інтелекту! І зміцнити пам′ять, підвищити здатність до зосередження, розвивати розумові здібності можна і в спортивному залі, і з книгою в руках. Неймовірно хороший вплив на розвиток дитячого мозку має читання хороших книжок. Тому не забувайте придбати своїй дитині хорошу книгу для розвитку з цікавими та захоплюючими малюнками.

       А от ще цікаві факти про зв′язок читання і здоров′я. Так, навіть шість хвилин читання сприяють зниженню рівня стресу в організмі на 2/3 від початкової його інтенсивності. Між іншим, прослуховування спокійної музики чи звичайна прогулянка в цьому плані дають не такий сильний ефект. 

       Отже, дбаючи про власну фізичну форму, ми тим самим сприяємо підтриманню у відмінному стані і свого інтелекту. А читаючи, розвиваємо інтелект і поліпшуємо загальний стан нервової системи. Бож, як відомо, від роботи нашого розумового центру (головного мозку) залежить злагоджена діяльність усього організму. 

       До речі, добре «тренування» мозку з успіхом забезпечать комікси. В усьому світі це надзвичайно популярні видання, що дозволяють за короткий проміжок часу опрацювати та засвоїти великий обсяг інформації. Крім того, текст у поєднанні з малюнком прекрасно тренує пам’ять як у дорослих, так і у дітей. Гадаєте, комікси – це лише книги розважального змісту? Зовсім ні! Ось, наприклад, серія коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона побудована на історичних фактах та щоразу розповідає дітям у доступній формі про чергову важливу історичну подію. Що ще раз доводить: комікси – чудові книги для розвитку дітей та дорослих.

       Отже, читайте на здоров’я! Завдяки цьому ви тренуєте свій мозок!

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2020