(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Читаємо вам смурфастичний комікс!


Дорогі наші читачі ми приготували для вас черговий смурфастичний сюрприз: читаємо вам наш черговий комікс у відеоформаті, цього разу, як ви вже здогадалися, про СМУРФИКІВ. Відеоролик ви знайдете тут.


А історію для відеопрезентації ми обрали із найпершої виданої нами книжки-коміксу про дотепних смурфів – Чорні смурфи. Цей комікс українською мовою ви можете прибати у нас на сайті irbis-comics.com.ua або ж УРА! його можна взяти для прочитання у будь-якій обласній бібліотеці нашої країни.Отож, у нашому відеочитанні ви почуєте захоплюючу історію, яка називається Смурфокрад. (Окрім оповідки Смурфокрад у книгу-комікс вміщено ще дві історії – Чорні смурфи та Летючий смурфик). 

Ми познайомимо вас із татом Смурфом, розповімо хто ж такі смурфи, де вони живуть та як ведуть своє господарство. І дізнаємося, що навіть такі нешкідливі милі створіння мають своїх ворогів: у смурфів це лихий чаклун Гаргамель та його підступний кіт Азраель… Ось яка нова небезпека нависає над Смурфидолом (містечком, де мешкають блакитні гноми): Гаргамель з’ясовує, що для виготовлення філософського каменю, який дозволяє перетворити будь-який метал на золото, потрібен смурфик. Він не сумнівається, що впіймати його буде нескладно... Але й смурфики ніколи не залишають один одного у біді!Наша історія дуже весела, легка, цікава та повчальна! Прослухавши чи прочитавши її, діти обов'язково засвоять, що долати труднощі треба мужньо та впевнено, і винахідливість часто не буває зайвою, що ніколи не можна зневірюватися і завжди треба допомагати один одному. 

Діти зможуть сформувати свій світогляд щодо таких питань: що таке спільнота та як і, власне, для чого встановлюються у ній правила, адже усі різні, мають свої вподобання потреби і бажання; як краще бути: разом чи окремо; чому в колективі треба думати не лише про себе, а й про інших…

Відеоматеріал з читанням нашого коміксу виглядає як мультфільм і точно дуже сподобається дітям.

Окрім книги-коміксу Чорні смурфи наше видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) видало уже кілька томів коміксів про смурфиків і ми готуємо до видання нові серії. На сьогодні ви зможете прочитати ще такі збірки коміксів про дотепних смурфів: 

Загублене містечко

КорольСмурф

Смурфетка

Смурфи і яйце

Різдво у смурфів

Смурфи і каркуля

Космосмурф

А зовсім скоро вийде і новий комікс «Учень чарівника». На нього ми вже приймаємо передзамовлення за дуже приємною ціною.

А ще ми видаємо й інші захоплюючі розвиваючі комікси для дітей і молоді. Комікси українською мовою обов'язково зацікавлять читачів різних вікових категорій: для діток молодшого віку пропонуємо комікс «Зубси», для дітей шкільного віку – серію коміксів про сімейні цінності  "Сестри" та розвиваючу серію історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, старшокласникам та студентам припадуть до душі комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський».

Як стверджує директорка нашого видавництва Ірбіс Комікси у відеоролику: "Читати комікси кльово і ми запрошуємо вас усіх у цю чудову мандрівку!"

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022