(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Чи готова ваша дитина поїхати у табір


Турботливі батьки завжди завчасно та виважено планують літній відпочинок для своєї дитини. Якщо ви, керуючись своїми дитячими спогадами із супервідпочинку у літньому таборі, вирішили відправити туди і своє чадо, прочитайте цю статтю. Вона допоможе вам зрозуміти, чи готова ваша дитина до такого відпочинку.

 

Психологічна готовність дитини

Для першої поїздки у табір ідеальним віком освітяни вважають 8 років. У цей час дитина вже привчена дотримуватися режиму, вміє  спілкуватися в колективі з однолітками, психологічно готова до нетривалої  розлуки з батьками.

Якщо ж ваше чадо товариське, розвинене, самостійне і вміє себе обслуговувати, тоді можна відправляти у табір й у віці 6,5-7 років.

Крайній термін дебюту в таборі - 13 років.

Для першої поїздки вашої дитини у літній табір бажано обрати коротку зміну - 10-14 днів. Ідеально, якщо табір знаходитиметься неподалік  і батьки зможуть 1-2 рази на тиждень відвідувати дитину. 

У багатьох таборах є спеціальні «батьківські дні», коли діти вільні вдень від занять і можуть виходити з батьками за межі території табору.

 

Стан здоров’я дитини

Відправляючи дитину у табір, слід попередньо відвідати лікаря. Висновок про можливість перебування дитини у дитячому оздоровчому закладі надає сімейний лікар. До лікаря необхідно звернутися для проходження медичного огляду та отримання медичної довідки для школяра, який їде до дитячого оздоровчого табору.

Батькам корисно буде знати, що протипоказами для направлення дитини до табору є:

1) інфекційне захворювання;

2) контакт з інфекційними хворими;

3) наявність соматичної патології, у зв'язку з якою дитина не може відвідувати організований колектив;

4) загострення хронічних неінфекційних захворювань.

У медичній довідці має бути зазначено дані про результати огляду дитини щодо педикульозу, стану здоров'я, щеплення, наявності хронічної патології, групи з фізичної культури, режиму оздоровлення тощо.

Не раніше ніж за три дні до початку оздоровчої зміни необхідно отримати у лікувально-профілактичному закладі Довідку про епідеміологічне оточення за місцем проживання та місцем навчання.

 

Якщо дитина хоче додому

Багатьом дітям потрібен час на те, щоб адаптуватися в таборі. Нерідко в перший тиждень деякі малюки дзвонять батькам з проханням забрати їх додому. У цей момент більшість батьків відчувають бажання скоріше поїхати за дитиною і забрати її назад. Але перш за все потрібно розібратися, чому дитина захотіла поїхати з табору.

У перші дні перебування в таборі діти повинні адаптуватися, познайомитися з однолітками, знайти спільну мову з вожатими, звикнути до режиму. Саме на цьому етапі й починаються труднощі, якщо дитина у таборі вперше. Не варто відразу ж приїжджати, дайте дитині час адаптуватися.

Можуть виникнути й інші ситуації: сварка з новими друзями, програш у змаганнях, бійка… Підліток, звичайно ж, прагне вирішити проблему легким шляхом - втекти від неї. Рішення зателефонувати батькам і попроситися додому у таких випадках імпульсивне, емоційне і рідко відповідає реальним бажанням дитини. Завдання батьків у тому, щоб вислухати і підтримати дитину, не засуджуючи і не висміюючи. Важливо розібратися у ситуації, поговорити з вожатими і визначити серйозність інциденту, і тільки потім прийняти рішення забирати дитину чи ні.

Але є також ситуації, в яких найкращим рішенням буде забрати дитину додому. Наприклад, якщо дитина не може адаптуватися до ритму і розпорядку життя в таборі. Є діти, які соромляться ходити в громадський туалет і душ, роздягатися при всіх та спати в загальній спальні. Постійна присутність навколо інших дітей і дорослих викликає у них негативні емоції.

Не забувайте про те, що окрім розваг та веселощів улітку дитина повинна продовжувати розвиватися та навчатися. Звичайно, не так інтенсивно як у шкільний час… тому, як варіант, ми, видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing), пропонуємо корисне та цікаве читання! Ми видаємо чудові книги для літнього читання - комікси українською мовою. Пропонуємо читачам захоплюючі розвиваючі та історичні комікси для дітей і молоді:

- для діток молодшого віку ми пропонуємо комікси про Смурфиківсерію коміксів про догляд за зубами «Зубси»;

- для дітей шкільного віку у видавництві представлено розвиваючу серію історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, комікс «Сестри».

- для старшокласників та студентів маємо комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». 

Любі батьки, проводьте влітку час із задоволенням самі та обирайте комікси на подарунок для своїх дітей та не переймайтеся: у більшості випадків відпочинок у дитячому таборі проходить без будь-яких проблем! Діти повертаються додому щасливі! Не забудьте після повернення дитини з табору сказати їй, як сильно ви нею пишаєтеся, адже вона змогла самостійно жити і долати труднощі, які виникали на її шляху. Розпитайте дитину про ті чудові пригоди, які сталися з нею в таборі. Такий обмін приємними спогадами та емоціями зближує і зміцнює сім'ю.

 

 

 

 


 

 

 

За матеріалами сайту cherk-consumer.gov.ua

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022