(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Чи є нежить протипоказанням для відвідування садочка чи школи?

Міністерство охорони здоров'я України 15 вересня 2021 року на своєму сайті опублікувало важливе роз'яснення щодо відвідування дитиною садочка чи школи при наявності в неї проявів застуди. Наближається сезон гострих респіраторних вірусних інфекцій, а також все ще залишається актуальною та загрозливою ситуація із захворюванням на COVID-19, тому батькам важливо знати, як діяти, якщо дитина застудилася.


МОЗ роз'яснило, що у більшості випадків легкий кашель або нежить, особливо — залишкові після перенесених хвороб, не є протипоказом для відвідування закладів освіти. Але якщо ці симптоми супроводжуються високою температурою, або з’явилися в розпал сезону ГРВІ, краще залишитися вдома.


На сайті МОЗ України зазначено: не дозволяйте дитині йти до школи чи садочка, якщо в неї є якісь з основних симптомів захворювання на COVID-19:

- Висока температура

- Безперервний кашель

- В’ялість та загальна слабкість

- Втрата або зміна нюху або смаку

У такому випадку краще залишатися вдома та звернутися по медичну допомогу.


Якщо дитина температурить, у неї з'явився висип, болі в різних частинах тіла чи ознаки інфекційних захворювань, перед поверненням до школи чи садочка її має оглянути лікар. Він і визначить, чи можна відвідувати школу чи садок.

Щоби повернутися до навчання, дитина має бути активною, мати добре самопочуття і  температуру нижчу за 37,2° без прийому жарознижувальних препаратів.


Міністерство охорони здоров'я України також нагадує, що діти дошкільного та молодшого шкільного віку більш сприйнятливі до вірусних інфекцій та частіше хворіють на гострі респіраторні захворювання. Якщо дитина вакцинована відповідно до календаря профілактичних щеплень і навіть має додаткові щеплення, вона всеодно може інфікуватися вірусами, що спричиняють нежить, біль у горлі, кашель, блювоту та діарею. Адже вакцинація не є 100% гарантією захисту  від усіх можливих захворювань, проте значно полегшує їх перебіг та запобігає ускладненням. У МОЗ звертають увагу батьків, щоб навчали дітей певних правил: дотримуватися етикету кашлю і чхання, викидання використаних серветок до урни, а також правильного та ретельного миття рук.

А видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing), своєю чергою, бажає усім читачам коміксів і не тільки залишатися завжди здоровими та нагадує, що ми видаємо всесвітньовідомі бестселери - захоплюючі розвиваючі та історичні комікси для дітей і молоді!  З нашими коміксами діти будь-якого віку можуть поринути у цікавий світ читання та розвинути свою ерудицію. Ми пропонуємо:

- для діток молодшого віку  комікси про Смурфиківсерію коміксів про догляд за зубами «Зубси»;

- для дітей шкільного віку розвиваючу серію історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона; комікс про сімейні цінності –  комікс «Сестри»;

- для старшокласників та студентів «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський»

Наші комікси на подарунок – це чудова книга на подарунок!

 

 

 


 

За матеріалами сайту https://moz.gov.ua/article/health/chi-e-nezhit-protipokazannjam-dlja-vidviduvannja-sadochka-chi-shkoli

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022