(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Чи це правильно, коли мама злиться

Людина за своє життя відчуває величезний спектр емоцій і будь-які емоції мають право на існування, навіть роздратування та злість. Злість насправді є навіть іноді корисною, просто потрібно правильно нею користуватися. Але тут виникає запитання: чи має право мама відчувати злість до своєї дитини? Адже такі емоції спричиняють наступні переживання: "Я неправильно реагую, у мене не вистачає терпіння, я погана мати". Такі емоції та думки виникають у кожної мами, тому ми спробуємо розібратися у видах материнської злості, а також порадимо як бути у подібних ситуаціях.

Злість від безсилля

Мами новонароджених діток дуже часто не можуть зрозуміти, чому ж їхній малюк плаче і кричить. Їм хочеться припинити дитячі сльози, але вони не знають, як же це зробити. Тому у цей момент мама може втратити упевненість у власних силах, а саме це часто приводить до додаткових нервів і думок: "Мені не потрібно було зважуватися на материнство, оскільки я не можу дати раду з власною дитиною".
Що робити у такому випадку: Подібні емоції, викликані власним безсиллям, не мають стосунку до дитини, тому, в першу чергу, слід заспокоїтися самій. Мама не зможе забезпечити спокій дитині, якщо сама знаходитиметься на межі нервового зриву. Тому краще буде навіть відійти від дитини на деякий час. Малюку буде навіть корисно трохи побути одному, ніж поряд з емоційно напруженою мамою. А спокій і упевненість разом з досвідом дозволять через деякий час розуміти малюка, не переймаючи від нього всі переживання.

Злість від утоми

Спалахи злості можуть виникнути від того, що мама просто не встигає відпочити, адже маленька дитина вимагає дуже багато часу для себе. Неможливість зайнятися улюбленою справою, витратити час на себе окремо від малюка веде до того, що виникає відчуття скутості і, як наслідок, багато що навіть у рідній дитині починає дратувати: не так їсть, не так говорить...
Що робити: Втома і роздратованість - ознака того, що потрібно реорганізувати звичний устрій життя, виділивши в ньому більше часу для себе. Небагато часу наодинці з собою набагато корисніше для дитини, ніж постійне перебування із засмиканою і нервовою мамою. Якщо відчуваєте необхідність у відпочинку, залиште дитину з татом, бабусею або нянею, а якщо немає такої можливості, попросіть друзів. Роль мами важлива, але і спілкування - невід'ємна частина життя для кожної людини.

Злість через неслухняність

У три роки дитина вже розуміє мову, розрізняє поняття «можна» і «не можна». Побачивши те, що можливості малюка зросли, мами часто починають вимагати від нього багато і відповідно чекати відповідності своїм вимогам. Якщо щось йде не так, як хочеться мамі, вона починає злитися. Ця злість небезпечна, адже на цьому етапі дитина усвідомлює себе як особистість і часом їй просто подобається мати думку, відмінну від думки дорослого. Дитині необхідно мінімум кілька років, щоб, навіть знаючи правила, навчитися управляти своєю поведінкою.
Що робити: По-перше, переглянути вимоги, які висуваються до дитини. Можливо, вони дуже завищені? Також потрібно придивитися до стосунків з дитиною; якщо роздратування мами засноване на її відчутті, що вона не є для дитини авторитетом, краще показати малюку, що йому є за що поважати маму.

Як правильно злитися

Не слід стримувати своє незадоволення. Треба говорити, що саме не подобається. Не потрібно своє незадоволення перетворювати на звинувачення. Якщо малюк розумітиме, що мама незадоволена не ним самим, а конкретною ситуацією, то він сам стане набагато терпеливішим.

Нагадуємо, що видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі розвиваючі та історичні комікси для дітей і молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою є серія коміксів для дітей про догляд за зубами «Зубси»  та серія про сімейні цінності - комікс "Сестри"Наші комікси на подарунок – це чудова книга на подарунок!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

За матеріалами сайту krosha.net

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022