(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Чому не можна змушувати школярів вчитися вліткуПісля закінчення навчального року не варто змушувати дитину знову вчитися. Дозвольте своєму чаду гарненько відпочити - це позитивно позначиться на його здоров'ї. Адже, як казали лікарі кілька десятиліть назад про дитяче дозвілля, повітря, сонце і вода - наші найкращі друзі. У дитини ваше рішення про навчання на канікулах викличе протест та роздратування і її можна зрозуміти…

1. Не давайте дитині завдань на час відпочинку.

Уявіть, що ви збираєтеся у відпустку, передчуваєте довгоочікувану поїздку, зустріч з друзями та інші приємні події, але керівник відпускає вас на відпочинок з однією лише умовою: під час відпустки вам доведеться написати кілька матеріалів або скласти квартальний звіт, або розробити план розвитку на рік. Швидше за все, у такому випадку на відпочинок ви підете без настрою. 

2. Вигадайте цікаві розваги.

Один з найприємніших моментів передчуття відпочинку - це усвідомлення того, скільки всього нового і цікавого чекає дитину під час канікул. Це і спільні прогулянки, і походи, і творчий розвиток, і різні розваги. Повірте, таке проведення часу дасть вам і дитині набагато більше, ніж нудне рішення математичних прикладів.
 

3. Мозку дитини, як акумулятору, потрібна підзарядка. 

Кора головного мозку теж втомилася за час навчального року і їй необхідне підживлення. Таку підзарядку, як стверджують фізіологи, дасть правильно організований відпочинок, а не сидіння на одному місці з підручниками. Під час перебування на свіжому повітрі організм насичується киснем, ходіння босоніж по м'якій траві або каменях сприяють зміцненню нервової системи та імунітету і т.д.
 

4. Діти потребують ігор, як повітря. 

Адже саме в процесі ігор вони можуть відшліфувати багато психічних функцій: пам'ять, увагу, мислення, мову. До того ж під час навчального року вони просто не встигають пограти стільки, скільки їм потрібно. Тому не навантажуйте дитину уроками, а дозвольте награтися. Головне, щоб ігри ці були розвиваючого характеру. Запропонуйте дитині для читання на дозвіллі наші комікси українською мовою: тут вже точно сумістите цікаве з корисним. 

Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022