(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Чому дитина повинна подорожувати?Коли ви їдете в подорож з дитиною, то намагаєтеся зберегти для неї максимальну безпеку, комфорт, розваги. Тим не менше ви часто відчуваєте провину, що така витівка є себелюбством, що дитина не потребує хвилювання подорожі, їй потрібні лише дім і спокій. Ви впевнені?
Забудьте про почуття провини. Дитина завдяки подорожі отримує багато корисного. І навіть якщо малюк, опираючись змінам, плаче і тупає ногами, що хоче залишитися вдома, то як тільки ви вирушите, він починає сповна отримувати все найкраще від світу.

Школа життя: необов'язково на далекому континенті

Подорожуючи, дитина спостерігає за новими явищами, новими ситуаціями, отримує натхнення для своїх власних зацікавлень. Дуже важливою частиною подорожі є отримання дитиною нових знань про світ і про себе. Буваючи з вами у різних місцях, дитина зустрічає нову культуру і це не обов’язково поїздка до В'єтнаму чи Еквадору! Зазвичай діти дуже спостережливі. Навіть під час поїздки до тітки в інше місто дитина довідається, що люди там інакше їдять, говорять і поводяться. Накопичений досвід також допомагає дитині виявити, що різні люди поводяться по-різному по відношенню до неї самої: у будинку дідуся та бабусі всі намагаються задовольнити будь-яке її бажання, а на дні народження друзів батьків ніхто не звертає на неї уваги.
Дитина в подорожі вчиться багатьом речам про саму себе. Наприклад, будучи вдома вона може піти у найближчий магазин за солодощами чи іграшками, а на новому місці - не може обрати потрібну їй річ або соромиться запитати у продавця. Варто допомогти дитині усвідомити, що це є нормальною реакцією на нове місце та на незнайомих людей. Необхідно пояснити, що це лише тимчасово, доки вона не призвичаїться до нових обставин.

Діти люблять стабільність

Стабільність дає дитині почуття безпеки.  Дітям, які найбільше її потребують, дуже важко покинути власний дім. Але відчуття стабільності можна забезпечити дитині й під час подорожі. Візьміть з собою улюблені іграшки  маляти. Під час подорожі читайте дитині улюблену книжку, наприклад, дотепний комікс українською мовою про Смурфиків чи про Джеронімо Стілтона. Нехай улюблений книжковий герой подорожує разом з вашою дитиною. Намагайтеся дотримуватись більшості звичних щоденних ритуалів: ранковий підйом, трапеза, відхід до сну. Все це допоможе досягти певної стабільності в подорожі.

Побудова відносин з батьками

Щодня ми не завжди маємо час, щоб зосередитися на дитині. Навіть якщо ми дуже стараємося, то це стає настільки рутинним, що не задовольняє потреб ані дитини, ані батьків. Але в подорожі ми стаємо недосяжними для стресу і напруги, які так часто супроводжують нас на роботі чи у побуті, ми більше зосереджуємося на реальності та на власній дитині. Подорожуючи, ми маємо можливість перебувати лише з дитиною. Ідеально, якщо на цей час батьки відмовляться від користування будь-якими гаджетами. Нехай ця мандрівка буде присвячена лише дитині.

Відкриття нових іграшок

В подорожі кількість іграшок для дитини обмежена. Якщо ваша донька чи син згадає про коробку з конструктором і захоче погратися ним «вже і зараз», то не матиме такої можливості. Тому дитина змушена буде опанувати себе і освоїти новий простір для розваг, використовуючи те, що в певний момент є під рукою: камінці, гілочки, горішки, шишки. Дитина зможе вигадати нові ігри та забави для себе. Нам добре відомо, що такі ігри найкраще розвивають дитячу уяву. Саме під час подорожі ми – дорослі маємо нагоду переконатися у цьому і побачити весь потенціал нашого нащадка.

Знайомство з новими друзями

Щоб віднайти нових друзів, дитина мусить вміти проявляти ініціативу під час знайомства, а найголовніше: вона повинна знати як це робити правильно. Мандрівка є найкращою можливістю для такого досвіду, бо самі батьки мають нагоду знайомитися з іншими людьми, тому і в дитини з’являється шанс побавитись з іншими дітьми, доки дорослі  розмовляють чи зайняті своїми справами.
Під час подорожі ваша дитина може познайомитися з дивовижною людиною і така подія запам’ятається їй на усе життя. Або ж навпаки, не зацікавиться знайомством з приятелями своїх батьків, і це також є добре, бо завдяки такому досвіду зрозуміє, що саме є важливим для неї в спілкуванні з ровесниками. Найголовніше, що ваша дитина, маючи нового приятеля чи приятельку, зможе влаштувати з ним нові ігри або забави, від яких, можливо, у батьків буде вставати волосся сторчма, але все це заохотить її до майбутніх спільних мандрівок.

Нові місця спонукають взяти до рук книгу


насправді подорожуючи і діти і дорослі люблять читати у дорозі. Це не лише книги які додатково розповідають нам про місця які ми відвідуємо, це можуть бути і інші  книги до яких під час мандрівок часто доходять руки. Проте дітям найбільше подобаються книги які мають не лише повчальні і захоплюючі сюжети але і багато класних малюнків. В такому випадку взяти в дорогу класно - комікси, особливо ті які також мають у своїх сюжетах мандрівки та пригоди

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

Комікс у дорогу- саме те!
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022