(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Бібліотека для найменших читачів – малюків!

07.04.2016

Наталія Кондзелка, 

експерт та досліджувач коміксів


(...з досвіду Греції)

     Книгоманом ще ніхто не народився. Ним стаєш тоді, коли виростаєш в оточенні книг і починаєш розуміти їхню цінність мало не з пелюшок. Читачів треба виховувати змалку і постійно підтримувати інтерес до книги. 

     Саме такий підхід до справи обрали спеціалісти з питань культурного та просвітницького розвитку молодого покоління в Греції. Для того щоб познайомити маленьких дітей з книгами, прищепити їм любов та наснагу до читання, треба створити для них бібліотеку. На думку молодих ентузіастів, підростаюче покоління мусить мати свій цікавий та яскравий простір, в якому зручно та затишно пізнавати дивовижний світ книги. До речі, подібні заклади вже давно функціонують і в інших європейських країнах. 

     Ініціатива грецьких спеціалістів була позитивно оцінена та підтримана всією громадськістю країни. І ось зовсім недавно, двері бібліотеки вже відчинилися для перших відвідувачів. 

     Організаторам проекту за їхні старання можна поставити найвищу оцінку. Їм вдалося неймовірне: перетворити приміщення, яке довгий час було занедбане та пустувало, на дивовижний палац, наповнений незліченними друкованими скарбами. І створити особливу атмосферу, де море книг з яскравими обкладинками та особливий запах нових і старих видань не залишать байдужими навіть найменших читачів.

     Саме приміщення бібліотеки, яке займає близько 130 кв. м, є частиною одного великого комплексу, що розмістився на території парку в центральній частині Афін, що завжди був розрахований на сімейний відпочинок.

     У цій надзвичайній бібліотеці, де панує неймовірна атмосфера, кожна книга займає своє особливе місце. І саме за таких умов у маленьких відвідувачів народжується бажання гортати сторінки, розглядати ілюстрації й отримувати в такий спосіб знання. До речі, тут зібрана багата колекція особливих видань для найменших – комікси. І батьки малюків також із задоволенням поринають у казковий світ.

      Між іншим, як повідомили керівники закладу, бібліотека розрахована не тільки на дітей віком від 0 до 6 років, а й адаптована для їхніх батьків. Приміщення розділене на два відділення, одне з яких відводиться для малюків від перших днів народження до 3-х років, а інше призначене для відвідувачів від 3 до 6 років. Старших дітей тут очікують і цікаві театральні вистави на різну тематику та з найдивовижнішими персонажами.

      Окрім програми для дітей, бібліотека підготувала багато цікавого і для батьків. Тут проводяться семінари за участю спеціалістів з питань розвитку та становлення дітей у соціальному і культурному середовищі.

      А творці проекту сподіваються, що відвідування бібліотеки стане доброю звичкою для багатьох сімей, і їм вдасться виховати з найменших діточок свідомих читачів, яким доведеться будувати майбутнє нації.

За матеріалами https://www.cnn.gr/news/ellada/story/22723/h-proti-vrefiki-nipiaki-vivliothiki-stin-ellada-anoigei-tis-pyles-tis#ixzz43oyAsinT

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2020