(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Бібліотека для найменших читачів – малюків!

Наталія Кондзелка, 

експерт та досліджувач коміксів


(...з досвіду Греції)

     Книгоманом ще ніхто не народився. Ним стаєш тоді, коли виростаєш в оточенні книг і починаєш розуміти їхню цінність мало не з пелюшок. Читачів треба виховувати змалку і постійно підтримувати інтерес до книги. 

     Саме такий підхід до справи обрали спеціалісти з питань культурного та просвітницького розвитку молодого покоління в Греції. Для того щоб познайомити маленьких дітей з книгами, прищепити їм любов та наснагу до читання, треба створити для них бібліотеку. На думку молодих ентузіастів, підростаюче покоління мусить мати свій цікавий та яскравий простір, в якому зручно та затишно пізнавати дивовижний світ книги. До речі, подібні заклади вже давно функціонують і в інших європейських країнах. 

     Ініціатива грецьких спеціалістів була позитивно оцінена та підтримана всією громадськістю країни. І ось зовсім недавно, двері бібліотеки вже відчинилися для перших відвідувачів. 

     Організаторам проекту за їхні старання можна поставити найвищу оцінку. Їм вдалося неймовірне: перетворити приміщення, яке довгий час було занедбане та пустувало, на дивовижний палац, наповнений незліченними друкованими скарбами. І створити особливу атмосферу, де море книг з яскравими обкладинками та особливий запах нових і старих видань не залишать байдужими навіть найменших читачів.

     Саме приміщення бібліотеки, яке займає близько 130 кв. м, є частиною одного великого комплексу, що розмістився на території парку в центральній частині Афін, що завжди був розрахований на сімейний відпочинок.

     У цій надзвичайній бібліотеці, де панує неймовірна атмосфера, кожна книга займає своє особливе місце. І саме за таких умов у маленьких відвідувачів народжується бажання гортати сторінки, розглядати ілюстрації й отримувати в такий спосіб знання. До речі, тут зібрана багата колекція особливих видань для найменших – комікси. І батьки малюків також із задоволенням поринають у казковий світ.

      Між іншим, як повідомили керівники закладу, бібліотека розрахована не тільки на дітей віком від 0 до 6 років, а й адаптована для їхніх батьків. Приміщення розділене на два відділення, одне з яких відводиться для малюків від перших днів народження до 3-х років, а інше призначене для відвідувачів від 3 до 6 років. Старших дітей тут очікують і цікаві театральні вистави на різну тематику та з найдивовижнішими персонажами.

      Окрім програми для дітей, бібліотека підготувала багато цікавого і для батьків. Тут проводяться семінари за участю спеціалістів з питань розвитку та становлення дітей у соціальному і культурному середовищі.

      А творці проекту сподіваються, що відвідування бібліотеки стане доброю звичкою для багатьох сімей, і їм вдасться виховати з найменших діточок свідомих читачів, яким доведеться будувати майбутнє нації.


Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022