(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Англійська для дітей: з чого почати навчання? 5 порад для батьків

09.11.2016

Оксана Матійків, журналістка

      Кожна мама мріє, щоб її дитина досконало знала англійську мову. Але не кожна мама сама добре знає англійську, і через це не може допомогти у вивчення мови. Але вихід знайдено! У наш час є дуже багато аудіопосібників, які розроблені спеціально для дітей та їхніх батьків, де даються докладні рекомендації про те, як допомогти дитині в опануванні англійської мови. 

      Отож наведемо 5 порад, з чого варто розпочати вивчення англійської вашою дитиною.

1. Зробіть англійську частиною вашого повсякденного життя.

      Якомога частіше співайте, читайте і бавтеся з дитиною англійською мовою. Не обмежуйте себе часовими рамками. Прочитайте віршик за обіднім столом, заспівайте пісеньку англійською у ванній, подивіться разом мультик англійською та прочитайте казку на ніч. Подумайте про вивчення англійської мови як про частину вашої гри, а не як про урок. Співати пісеньки, читати книги і дивитися мультфільми — це захопливі та важливі справи, які ви можете робити разом із малюком.

2. Дивіться мультики, дитячі телепередачі англійською мовою.

     Якщо дитина дивиться телеканал Disney, ви можете звернути її увагу на те, що головні герої мультфільму розмовляють англійською мовою. Ви можете поговорити з малюком про те, що відбувається на екрані, але намагайтеся робити це англійською.

3. Прочитайте казку англійською ввечері.

      Більшість батьків читають дітям казку перед сном. Чому б не прочитати казку англійською мовою чи погортати дитячий словник з яскравими ілюстраціями? Цікавим варіантом буде дивитися разом із дитиною комікси англійською. Ви можете показати комікси з планшета. Текст там здебільшого неважкий, і дитині буде легко вивчити англійську за допомогою коміксів.

4. Надихайте вашу дитину

     Якщо ви хочете, щоб ваша дитина вивчила англійську, треба навчити її відчувати почуття гордості за свої досягнення. Підбадьорюйте її, кажучи, що ви пишаєтеся нею. Запитуйте, як пройшли заняття (якщо дитина вивчає мову в дитячій студії).

5. Зробіть заняття з англійською регулярними.

      Найголовніше правило у вивченні мови — регулярність, тож і бавитися в англійську мову також треба не час до часу, а регулярно. Інакше всі ваші старання будуть даремними. Кілька разів на день розмовляйте з дитиною, читайте англійською, і через певний час ви зауважите, що справа пішла!

Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022