(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

А ви чули?! Як читання казок впливає на дитину

Оксана Матійків, журналістка

      Чому казка важлива у житті дитини? Насправді відповідь на це запитання доволі проста.
      Старі добрі казки розповідають малюкові про добро і зло, вчать чинити правильно і позбуватися надуманого страху. Прочитана перед сном казка — запорука міцного сну та приємних сновидінь. Треба лише правильно вибирати книги, щоб від прочитаного справді була користь.

      Маленькій дитині цікаво, коли зміст казки підкріплений яскравими картинками. Тимчасом як для дитини старшого віку важливим є насамперед сюжет Казки — тоді вона, разом із героями казки, ніби бере участь у пригодах. Дитину не хвилює, наскільки описане в казці відповідає реальному світу. Їй цікавий світ казки і потрібно, щоб він був насичений подіями.

      Казки вчать гарних манер. Адже від улюблених казкових персонажів дитина переймає манеру поведінки і деякі риси характеру. У старих добрих казках є чого повчитися у героїв. Вони подають приклади сміливості, доброти, щирості, чесності та справедливості. Завдяки деяким казкам ви можете вмовити дитину з'їсти чергову порцію манної каші чи іншу страву, яку дитина не дуже любить. 

      Дітям молодшого шкільного віку подобаються сучасні казки про Гаррі Поттера, Пітера Пена. Читаючи ці казки дитині, треба разом із нею обговорювати кожен вчинок героя, щоб навчити відрізняти погане від доброго.

    Школяр може і сам прочитати книгу, але якщо ви, батьки, читаєте дитині казку, то спілкуєтеся з нею, допомагаєте робити правильні висновки. Для спільного читання підходить казка «Жабеня», автор — Якоб Мартін Стрідом, в якій розповідається про хуліганів. Батькам чарівна історія теж видасться цікавою.

      Для дітей молодшого шкільного віку варто придбати цікаві книги для розвитку — комікси. Такі видання українською тепер можна як замовити на нашому сайті, так і придбати у книгарнях. «Чорні смурфи», комікси про пригоди Джеронімо Стілтона – всі ці графічні романи прищеплять любов до читання та виховають у малюка естетичний смак.

      Виділяйте час для дітей, читайте їм казки та комікси. І тоді дитина відчуватиме увагу до себе, а ви зможете прищепити їй любов до книги.
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022