(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

«Оскар» коміксів: премія АйснераЧи знали ви, що найпрестижнішою американською нагородою в сфері графіки є премія індустрії коміксів імені Вілла Айснера (англ. The Will Eisner Comic Industry Awards), що вручається на щорічній конференції Comic-Con International у Сан-Дієго.

Ця премія відома під короткою назвою Премія Айснера (англ. Eisner Awards). Вперше цю премію вручили у 1988 році, у відповідь на припинення премії Кірбі з 1987 року, яку вручали за досягнення в галузі індустрії коміксів. 

Премію Eisner Awards назвали на честь письменника та художника коміксів Вілла Айснера, який особисто брав участь у нагородженнях до своєї смерті у 2005-му.Вілл Айснер вніс неоціненний вклад у вивчення коміксу. Вважається, що він створив жанр «графічного роману», видавши у 1978 році книгу «Контракт з Богом».

Церемонія вручення премії налічує кілька десятків номінацій. Умовно прийнято розділяти всі номінації на три категорії: 

- премії, якими нагороджують людей (кращий автор, кращий художник по обкладинкам тощо);

- премії, якими нагороджують твори (кращий ваншот, краща нова серія тощо);

- особливі премії, як от, наприклад, «Зал Слави Премії Айснера».

Комісія премії складається із 5 членів. Вони й висувають кандидатури на кожну із номінацій премії. Потім відбувається голосування серед професіоналів у сфері видання коміксів. Результати оголошують на щорічній конференції Comic-Con International у місті Сан-Дієго в липні або серпні.

А чи є комікси в Україні? Так, Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022