(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

7 правил для виховання щасливої дитини


Розповімо вам про 7 чудових правил, яким варто слідувати родині, щоб жити гармонійно та виховувати щасливу і здорову дитину. Отже:

1. Розвивайте емоційний інтелект


У розвитку емоційного інтелекту дитини відіграють визначальну роль саме батьки. Ця роль потребує від батьків терпіння, співчуття і витримки. Ми знаємо, що дуже важко зберігати спокій і надавати підтримку дитині, коли та б'ється в істериці, - це, мабуть, найскладніше в стосунках дітей і батьків. Такі хвилини емоційного напруження - справжнє випробування для нашої власної здатності контролювати емоції і керувати ними.


2. Їжте разом


Присутність за столом батьків дає набагато більше, ніж просто компанію. Діти копіюють те, як їхні батьки вибирають їжу, слідом за батьками пробують щось нове і вчаться розпізнавати почуття голоду або насичення, щоб вчасно зупинитися. Чим частіше ваша сім'я їсть разом, тим більше можливостей у ваших дітей сформувати здорове ставлення до їжі і власного тіла. Більш того, ритуали спільної їжі сприяють гармонійному розвитку дітей.

3. Любіть книги


Стара добра традиція - читання перед сном, у більшості з нас викликає теплі спогади. Читання знижує стрес, а значить, допомагає розслабитися перед сном. І навіть коли дитина навчилася читати самостійно, не варто припиняти чудові вечірні читання. Усім дітям, і малюкам, і навіть підліткам, подобається, коли їм читають.
Тому ми пропонуємо почитати разом з вашими дітьми чудові комікси видавництва «Ірбіс Комікси» (Издательства «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing). Наші комікси українською мовою - цікаві, пізнавальні, розвиваючі та смішні, а також мають чудові яскраві ілюстрації, які якрайкраще доповнюють текст та перетворюють читання у справжнє свято. Комікси для дітей ми видаємо для різних вікових груп, отже, кожна родина знайде для своєї дитини те, що найбільше сподобається та зацікавить:

- для діток молодшого віку обирайте комікси про всесвітньовідомих дотепних добрих Смурфиків, серію коміксів для дітей про догляд за зубами «Зубси»;

- для дітей шкільного віку – розвиваючу серію історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, серію про сімейні цінності - комікс "Сестри";

- для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський».

 

4. Рухайтеся


За твердженням експертів, сьогоднішнє покоління веде найбільш малорухливий спосіб життя в історії, тому зараз, як ніколи, дітям необхідні фізичні вправи. Однак, на цю статистику впливають і батьки. Дослідження виявили: ймовірність того, що у батьків, які заохочують фізичну активність і самі займаються спортом, діти також будуть вести активний спосіб життя, підвищується у шість разів.


5. Посміхайтеся


Ось вам привід посміхатися частіше: маса досліджень показує, що люди, які часто посміхаються, мають більше друзів, ведуть більш яскраве життя і відчувають себе щасливішими.

6. Спіть


Якісний сон дуже важливий для здоров'я і довголіття членів вашої сім'ї. Під час сну імунна система відновлює і омолоджує тіло. Під час сну також йдуть процеси, що регулюють емоції, настрій і поведінку.

7. Слухайте музику


Музика - це універсальна мова. Вона зцілює і наповнює нас, знижує стрес і тривожність. Науково доведено, що музика знижує збудження, підвищуючи активність опіоїдних рецепторів в крові.

 

 

  

За матеріалами сайту nashamama.com

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022