(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

7 порад для безпечної їзди на самокатіСамокат – ідеальний транспортний засіб для дитини. Він простий, легкий, маневрений і підходить малюкам від 1,5-2 років! І якщо ви вирішили в цьому році також порадувати своє чадо покупкою самоката, безпека – перше, про що ви повинні потурбуватися!

1. Шолом – найважливіше! 

Під час катання на самокаті (як і на велосипеді або на роликах) ризик травм голови досить великий. Саме тому в деяких країнах носіння захисного шолома прописано навіть в законах. Виберіть малюкові красивий яскравий шолом, який він одягатиме із задоволенням, і привчіть без нього навіть не брати в руки самокат.

2. Захистіть лікті, коліна і ручки дитини. 

Наколінники, налокітники та рукавички для катання повинні завжди бути при собі, коли ви відправляєтеся на прогулянку. А ще краще, складіть їх в рюкзачок, який дитина завжди бере з собою.

3. Взуття має бути закритим. 

Під час катання ніжки дитини повинні бути захищені закритим взуттям, яке вбереже дитячі пальчики від ударів і порізів. Ідеальне взуття для катання на самокаті – з закритими пальцями, товстою підошвою і підтримкою в області щиколотки.

4. Розмір має значення! 

Не всі самокати однаково хороші. Вибираючи самокат для дитини, обов'язково враховуйте рекомендації зросту і ваги, які дає виробник. Саме виходячи з цих показників виробники цього дитячого транспорту прораховують його безпеку.

5. Навчіть дитину чітко зупинятися. 

Це необхідне вміння для безпеки під час катання. Перш ніж дитина почне кататися на майданчику з іншими дітками, у парках або по тротуарах, вона має навчитися різко зупинятися, повертати і іншим необхідним маневрам, щоб ухилятися від несподівано виникаючих перешкод. Вчіться потихеньку, практикуйтеся і не катайтеся в людних місцях, поки не навчитеся.

6. Чим більше тим краще. 

Якщо у вас є можливість, нехай дитина катається не одна, а з друзями: чим більшою є група дітей, тим вони помітніші на дорозі.

7. Навчіть дитину уважно дивитися по сторонах. 

І це стосується не тільки пішоходів та інших виникаючих перешкод під час їзди. Наприклад, переходячи або переїжджаючи дорогу на пішохідному переході, навчіть дитину зупинятися і чекати, поки зупиниться машина. Дуже добре, якщо чадо, перш ніж перетинати проїжджу частину, встановить зоровий контакт з водієм. Перейшовши ж дорогу, можна кивнути або посміхнутися на знак подяки.
 
А коли дитина вдосталь наїздиться на самокаті та втомлена прийде додому, запропонуйте їй більш спокійну розвагу – наприклад, читання улюблених коміксів. Видавництво «Ірбіс-Комікси» видає все нові та нові книги улюблених серій коміксів… Без цікавого коміксу не залишиться жодна дитина! Наші комікси українською мовою про мишку Джеронімо Стілтона та про блакитношкірих Смурфиків – це книги для розвитку дітей, бо читаючи комікси, діти розвивають свою фантазію та уяву. А читаючи комікси нашого видавництва, діти розвивають ще й свою ерудицію, адже, наприклад, книги серії про Джеронімо Стілтона основано на історичних фактах. Завданням цих книг є не лише розвага та приємне проведення дозвілля, але й ознайомлення дітей з важливими історичними подіями, фактами та особистостями. Ми вважаємо, що комікси читати дітям – це розвивати дітей та прищеплювати їм любов до читання. 

За матеріалами https://mama-tato.com.ua/
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022