(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

7 обов’язкових занять у житті дитиниНе завжди коректно називати те, чим ми займаємося із дітьми, «розвиваючі ігри», тому що мама живе життя зі своїм малюком, і під час життя вона чогось його вчить... Що важливо робити мамі, для того, щоб дитина гармонійно розвивалася?

Спортивні заняття

Правильна постава - те, що залежить від батьків і те, що дуже важливо для здоров'я дитини. Фізична активність зміцнює імунітет. Кращий варіант, крім обов'язкових і нескінченних пересувань по дитячому майданчику, у дворі і в парку, віддати дитину на бойові мистецтва, гімнастику, капоейру, танці - те, що йому подобається, де є хороший контакт із викладачем і що зручно для сім'ї в плані логістики.

Переказувати і обговорювати казки

Саме не просто переказувати, а обговорювати: чому герої поводяться так чи інакше, що вони відчувають, ким би ти хотів (-ла) бути..., - тобто розвиваємо емоційний інтелект.

Універсальні іграшки для казок і рольових ігор - пальчиковий театр. Його можна зробити самостійно або знайти в магазинах.
Ми можемо обігравати все, що бачимо, проживаємо, із чим зустрічаємося завдяки персонажам театру і своїм же пальчикам.
Окрім казок є ще дуже цікаві книги - комікси. Це книги для розвитку дітей. 

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

Ігри для дрібної моторики

Усе для розвитку дрібної моторики тримаємо завжди під рукою: пластилін, бокси з горохом, картон, кольоровий папір, ножиці, клей, набір для вишивання по картоні і пришивання ґудзиків, намистини з нитками ...У потрібний момент дістаємо і відправляємо дитину в вільну гру.

Можна дати завдання вирізати і наклеїти гриб, зробити разом паперовий ліхтарик, розрізати старий журнал і зробити з нього колаж. Головне, майже кожен день займаємо руки.

Якщо немає часу грати, а потрібно щось приготувати, можна спекти печиво. Замішуємо тісто і вирізаємо фігурки разом.

Граємо в оркестр

Тріскачка, маракаси, барабан, кастаньєти, дитяче піаніно. Підігруємо під джаз, танго і пісні з мультфільмів - у залежності від настрою. Вчимося потрапляти в ритм, слухати музику, імпровізувати. І одночасно розвиваємо праву півкулю, відповідальну за творчість.

Кубики з алфавітом і цифрами

Граємо, будуємо замки, вивчаємо тварин і предмети, складаємо слова. Вдома вішаємо плакати з буквами. «В дорозі» читаємо вивіски і рахуємо машини. Читаємо слова на упаковках, називаємо номери квартир, йдучи до своєї квартири ... Дитина вчить, мама знаходиться у теперішньому моменті, тут і зараз, що автоматично підвищує її настрій.

Розвиваючі зошити, віммельбухи, комікси

1. Проходимо тести в зошитах для дітей 4-5, 5-6, 6-7 років: з'єднати лініями крапки, розповісти, що зображено на картинці, зафарбувати, розібратися із фігурами, квітами, доповнити деталями…

2. Коли нудно працювати із зошитами, дістаємо з полиці віммельбухи - геніальний винахід. У цих книжках безліч дрібних малюнків, про які можна розповідати історії, їх можна читати з будь-якого місця, можна з ними грати і складати, вони універсальні в дорозі. Допоможуть віммельбухи навіть у ситуації, коли батьки безнадійно втомлені: на красиві картинки у дитини інтерес та увага включаються автоматично, дитина зможе сама складати історї та запитувати, якщо їй щось незрозуміло.

3. Читайте з дитиною комікси: вони яскраві, містять багато ілюстрацій, завдяки коміксам ви можете вчити дитину читати, комікси розвивають фантазію.. Вчені зазначають, що читання коміксів позитивно впливає на інтелектуальний розвиток дітей. Зверніть увагу, на комікси українською мовою видавництва Ірбіс-Комікси: це книги для розвитку дітей. 

Візьміть до уваги розвиваючу серію історичних коміксів видавництва про ерудовану мишку на ім’я Джеронімо Стілтон. Цю чудову серію для дітей побудовано на історичних подіях і кожна книжка містить багато корисної пізнавальної та цікавої інформації, обрамленої захоплюючим детективно-пригодницьким сюжетом. 
Видавництво пропонує серію веселих та яскравих коміксів про Смурфиків – ця серія також не залишить вашу дитину байдужою. Смурфи - надзвичайно позитивні та оптимістично налаштовані персонажі, розважать та розвеселять. Дивлячись на картинки, дитина вимальовуватиме собі ланцюжок подій, фантазуватиме і створюватиме свій мультик на папері. Отже, комікси читати дітям означає сприяти їхньому інтелектуальному розвитку.  

Сімейні обіди

Сімейні обіди починаються зі спільних походів у магазин і вибору продуктів, спільного приготування їжі: чищення, різання, куштування, сервірування, прикрашання. За столом під час обіду обговорюйте, як пройшов день і які плани маєте надалі. Розмовляйте про життя і малюк знатиме, що «мама любить» і він - у безпеці. 

Скільки б часу дитина не проводила у садку або у школі, вона повертається додому. І ось це відчуття дому допомагає адаптуватися і до садка, і до школи.

За матеріалами сайту: www.4mama.ua

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2021