(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

5 способів привчити дитину читати книги

19.09.2016

Оксана Матійків, журналіст 

      Чимало батьків останнім часом рідко можуть побачити свою дитину з книжкою. Звичайно, це сумно. Адже за допомогою читання діти отримують нові знання, розвивають мислення та фантазію. Що ж робити, аби призвичаїти наших дітей до книги? Все просто: дайте їм зрозуміти, що читання – це захоплива пригода! А для цього:

1. Читайте самі

      Це перший і головний пункт. Діти вчаться, копіюючи вчинки дорослих, і батьки з книгою – найкращий приклад для наслідування.
     Якщо ви самі не уявляєте свого життя без книг, якщо дитина постійно бачить, що ви читаєте, вона неодмінно буде вас наслідувати!

2. Оточіть дитину книгами вдома

      Яскрава палітурка, шурхіт сторінок, запах фарби нового видання або аромат старих пошарпаних казок – у ранньому дитинстві всі ці дрібниці стають частиною життя і в майбутньому викликають приємні емоції. Це просто чудово, якщо ви вже маєте велику гарну шафу з книгами, а якщо ні, – нічого страшного.           Почніть купувати собі книги. Збирайте домашню бібліотеку. У ній мають бути лише ті твори, які вам захочеться перечитати не один раз. І, звичайно, купуйте книги для дитини. Різні.

3. Запишіться до міської бібліотеки і ходіть туди регулярно з дитиною

      Приблизно раз на тиждень, а може, і рідше, – просто щоб провести час, навіть якщо дитина наразі не виявляє інтересу до читання. Завдяки цим походам у малечі виробиться звичка відвідувати бібліотеку, а з часом з′явиться цікавість до тих скарбів, які таїть у собі книгозбірня.

4. Заохочуйте все, що пов'язано з книгами

      Візьміть гарну, яскраво оформлену книжку, сядьте з дитиною у затишному куточку і почніть гортати сторінки. Розповідайте, що на них намальовано. Можете при цьому навіть розвивати сюжет в «інший бік». Запропонуйте дитині погортати сторінки, тобто «почитати» книжку, і пофантазувати стосовно її персонажів.

5. Купіть комікси

     Взагалі цей пункт мав би бути першим. Бо найпростіший спосіб викликати у дитини цікавість до книжки – це показати їй щедро ілюстроване видання. Як ми знаємо, саме таким виданням і є комікси. Такі книги якнайшвидше привчають до читання. Причому серед них є не лише казки чи сучасне фентезі, а й твори, що містять цікаві історичні факти чи дані з географії, біології, інших наук і сфер діяльності людини. 

Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за
 зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022