(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

5 речей, які дитина запам’ятає назавжди

03.07.2017


Зосередьмося на тому, що насправді важливо для наших дітей! Адже, швидше за все, наші діти не пам΄ятатимуть достеменно кожну деталь домашньої обстановки чи те, був одяг у їхніх шафках відомих торгових марок чи зі звичайного супермаркету…

Дейв Вілліс, автор книги "Сім законів любові: Основні принципи побудови міцних стосунків" («The Seven Laws of Love: Essential Principles for Building Stronger Relationships», Thomas Nelson, 2016), говорить про те, що ми, батьки, у вихованні дітей схильні турбуватися про речі, які насправді не є такими вже й важливими. Необхідно памятати про те, що час, відведений нам для спілкування з нашими дітьми, минає дуже швидко. Тож треба взяти якнайбільше користі з кожної хвилини, проведеної зі своєю малечею, та вкласти якнайбільше змісту та радості у спільно проведені моменти.
Дейв Вілліс наводить список із п'яти речей, які діти запам'ятають на все життя:

1. Моменти, коли вони завдяки вам відчували себе в безпеці (або ж, навпаки, беззахисними)

Кожна дитина вразлива та потребує захисту. Ваші діти будуть пам'ятати ті вечори, коли ви проганяли монстрів з-під їхнього ліжка та допомагали пережити нічні жахіття. Але так само вони назавжди запам'ятають момент, коли у вас самих прокинувся страшний монстр та не на жарт налякав їх. Звичайно ж, рано чи пізно, дітям доведеться побачити нас злими, бо це теж  частина життя. Просто поставте перед собою завдання: постаратися зробити так, аби малюки поруч з вами завжди відчували себе в безпеці.

2. Час, коли ваша увага неподільно належала їм 

Діти вимірюють нашу любов, в першу чергу, увагою до них. Моменти, коли ви залишали усі справи, щоб разом випити чаю, вийти на вулицю пограти в м'яч або пострибати на батуті, запам'ятаються їм назавжди. Намагайтеся знаходити час для таких дрібниць. Саме ці хвилини, проведені разом, виявляться для дітей найбільш значущими.

3. Ваш стиль спілкування з чоловіком (дружиною)

Діти формують своє уявлення про любов, здебільшого спостерігаючи за тим, як батьки спілкуються між собою і як вони ставляться один до одного. Прагніть до такого союзу, який збудить у них бажання самим колись одружитися (вийти заміж). Подаруйте їм відчуття безпеки, яке притаманне людям, що спостерігають за любовними, чуйними стосунками батька та матері.

4. Ваші слова схвалення та критичні зауваження 

Діти формують свою ідентичність та самооцінку, уявлення про свій потенціал, спираючись значною мірою на ті слова, які ви говорите їм в перші роки життя. Частина нашої роботи, як батьків, полягає в тому, щоб корегувати поведінку дитини і привчати її до дисципліни. Але навіть в ці моменти не забувайте про позитивне підкріплення. Нехай ваші слова будуть сповнені любові та підтримки.

5. Сімейні традиції

Діти люблять спонтанність, але чи не найбільше вони прагнуть до подій передбачуваних. Вони будуть з великою теплотою згадувати всі ті традиції, які ви встановите у своїй сім΄ї. Нехай це буде спільний щотижневий перегляд кінофільмів вечорами чи якась весела гра, або місце, куди щороку ви їздитимете усією сім'єю відпочивати, чи вкладання дітей спати з обов΄язковим читанням гарної книжки, наприклад, веселого дотепного комікса про улюблених героїв, чи ж святкування днів народжень... Докладіть зусиль до того, щоб придумати і підтримувати такі ритуали. Можливо, потім ваші діти захочуть їх перенести і в свою сім'ю.

Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

за матеріалами Укр.медіа

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022