(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

5 причин, чому відеоігри корисні дітям

19.04.2018


Сучасні ґаджети провокують проблеми із зором, а також викликають залежність. Про це знають навіть батьки, які й самі можуть «засісти» у дитячі відеоігри на годину-другу. Але в усьому має бути золота середина. Бо, наприклад, відеоігри можуть допомогти дітям розвиватися в освітніх, соціальних та фізичних аспектах. Експерти кажуть, що ігри є нормальною частиною сучасного дитинства, вони можуть стати потужним інструментом, що допомагає дітям розвивати певні життєві навички.

Отже, відеоігри:

1. Можуть допомогти розвитку мозку у дітей

Як це відбувається? Дитина вчиться приймати рішення, використовувати стратегії, передбачати наслідки і висловлювати свою особистість. Звичайно, відеоігри для дітей повинні вибирати і схвалювати батьки.

2. Надихають інтерес до історії і культури

Зміст певних відеоігор може спонукати дітей читати та досліджувати. Відеоігри, такі як Age of Mythology, Civilization і Age of Empires, можуть спровокувати інтерес дитини до світової історії, географії, стародавніх культур і міжнародних відносин.

3. Допомагають завести нових друзів

На відміну від батьків, більшість маленьких дітей розглядають відеоігри як соціальну діяльність, а не ізолюючу. Батькам здається, що малюк закрився у «своєму маленькому світі» і грає сам із собою. Насправді, відеоігри допомагають завести нові знайомства. Вони можуть фізично знаходитися не разом, але Інтернет зближує.

4. ... і зайнятися спортом у реальному житті

Йдеться про спортивні відеоігри, наприклад, футбол, баскетбол і т.д. Дитина грає у відеогру, а потім пробує практикувати отримані навички на практиці. Вчені відзначають, що гра допомогла деяким дітям знайти той вид спорту, яким би вони хотіли займатися у житті, іншими словами - простимулювати.

5. Вчать лідерським навичкам

У дослідженнях Нік Йі з Дослідницького центру Пало-Альто підлітки, які грали в онлайн-ігри, відчували, що вони отримали лідерські навички, такі як переконання та мотивування інших, а також посередництво в суперечках. Розраховані на багато користувачів ігри онлайн пропонують підліткам рідкісний шанс взяти участь, ставши лідером. І ніхто не піклується про те, скільки вам років, якщо ви можете привести команду до перемоги.

Безумовно, важливо, щоб вибір відеоігор проходив під «схваленням» батьків. Адже окрім розвиваючих і цікавих ігор, є ще ігри із елементами насильства. Також важливо, щоб дитина витрачала не більше 2-х годин у день на ігри. Крім онлайну є ще і оффлайн, де цікаво пограти в м'яч і доганялки, а також поплавати в морі.

Та все ж з більшою користю діти проведуть своє дозвілля, читаючи хорошу книгу. Дітей з малечку треба привчати до читання і при цьому пропонувати їм цікаву якісну книжку, як от комікси українською мовою видавництва «Ірбіс-Комікси». Свої комікси видавництво позиціонує як книги для розвитку дітей, адже ці комікси покликані не лише розважити, а й розширити ерудицію дитини, дати знання дитині з всесвітньої історії та зацікавити у вивченні цього предмету. Такі цілі ставить, зокрема, серія коміксів про пригоди ерудованої миші на ім’я Джеронімо Стілтон.

А серія про дотепних бешкетників Смурфиків сподобається усім дітям без винятку. Ці комікси мають надзвичайно яскраві ілюстрації та цікавий веселий сюжет. Смурфи навчать дітей наполегливості при будь-яких починаннях та оптимізму. Загалом читання коміксів розвиває у дітей уяву, фантазію та творче мислення. Комікси читати дітям – це однозначно корисніше заняття, аніж гра у відеоігри.


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2020