(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

50 років з дня висадки на Місяць

Увага світової спільноти прикута до цієї події не випадково. Адже стартував американський корабель Аполлон-11 з мису Канаверал 16 липня 1969 року. 20 липня екіпаж космічного корабля виконав посадку місячного модуля. А 21 липня відбувся старт злітного ступеня місячного модуля з поверхні Місяця.

Ось декілька цікавих фактів про цю місію:


Сам корабель, який уперше доставив людей на поверхню Місяця називався «Аполлон-11» (Apollo 11) — один із кораблів серії Аполлон.


Космічний корабель Аполон-11 складався з трьох важливих частин: ракети «Сатурн V», командного модуля «Колумбія» і місячного модуля «Орел».

Екіпаж всієї місії складався з трьох членів екіпажу: Ніла Армстронга (командира), Майкла Коллінза (пілота командного модуля), Базза Олдріна (пілота місячного модуля).

 На космодромі і у прилеглих місцевостях старт корабля спостерігало близько 1 млн осіб, а телевізійну трансляцію дивилося близько 1 млрд жителів планети.


20 липня 1969 року о 20:17 за Гринвічем екіпаж місячного модуля здійснив посадку у південно-західному районі Моря Спокою (лат. Mare Tranquillitatis) — моря на видимому боці Місяця. У цей момент Армстронг відрапортував: «Х'юстон,  говорить База Спокою. «Орел» сів».

Час перебування екіпажу на поверхні Місяця тривав 21 годину 36 хвилин 21 секунду.

Астронавти здійснили всього один вихід на місячну поверхню, який тривав 2 години 31 хвилину 40 секунд.

Першим ступив на поверхню Місяця Ніл Армстронг. Через 15 хвилин до нього приєднався Базз Олдрін.

Зробивши крок з драбинки місячного модуля на поверхню Місяця Ніл Армстронг промовив свою найбільш відому фразу: «Це один маленький крок для людини, але гігантський стрибок для всього людства».

Під час виходу на місячну поверхню Базз Олдрін випробував різні способи швидкого пересування поверхнею Місяця. Найдоцільнішою було визнано звичайну ходьбу.


Пройшовшись поверхнею Місяця астронавти зібрали зразки місячного ґрунту, встановили телевізійну камеру, установили прапор США, провели двохвилинний сеанс зв'язку з президентом Ніксоном, встановили на поверхні Місяця наукові прилади.

  На Місяці залишився посадковий ступінь, на якому була закріплена табличка з вигравіруваною на ній мапою півкуль Землі зі словами: «Тут люди з планети Земля вперше ступили на Місяць. Липень 1969 р. нової ери. Ми прийшли з миром від імені всього Людства».

   Комікс "Перша миша на Місяці" розкриває багато цікавих фактів, з якими пов'язана знаменна для людства подія  висадка на поверхню Місяця. Цього року виповнюється 50 років із дня, коли людина першою ступила на твердь супутника Землі і започаткувала нову еру космонавтики.

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022