(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

30 хвилин читання на день сприяє продовженню життяДослідження вчених зі Школи громадського здоров'я Єльського університету показало, що читання книг у зрілому віці може продовжити життя на кілька років.

У дослідженні американських вчених брало участь 3635 осіб у віці від 50 років. За ними велося спостереження протягом 12 років. По завершенні дослідження вчені встановили, що учасники, які багато читали, в середньому жили на 23 місяці довше тих, хто не приділяв уваги читанню.

У ході дослідження учасники були розділені на три групи. У першій були представлені люди, які приділяли читанню більше 3,5 годин на тиждень, в другій – ті, хто читав менше 3,5 годин на тиждень, а до третьої – ті, хто не читав зовсім. У результаті вчені з'ясували, що у найбільш читаючої групи ймовірність померти була на 23% нижче, ніж у нечитаючої. У проміжній групі шанси були нижче на 17%.
За словами одного з авторів дослідження Авні Бавіши, чим більше читали учасники, тим довше жили, але "навіть 30 хвилин читання на день сприяє продовженню життя". Крім того, вчені з Єльського університету відзначили, що такий ефект має читання саме книг, а не журналів чи газет.

Тож дорогі співвітчизники, купуйте чудові комікси українською мовою своїм дітям . Як уже вкотре доведено: читання, а особливо читання коміксів :), має лише позитивні наслідки! 

Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022