(066) 165-54-38 (067) 673-10-81

Доставка, оплата

Способи оплати в межах України

  1. Післяплатою: у цьому випадку одержувач оплачує доставку замовлення та зворотну доставку коштів. Вартість доставки автоматично визначається магазином (синхронізованим із відповідною службою доставки) при оформленні замовлення.
  2. Передоплатою: на картку Приватбанку через системи LiqPay чи Приват24Це швидкі та надійні способи здійснення оплати, яка буде одразу ж зафіксована. Це скоротить час на обробку замовлення і зменшить вартість доставки. У цьому випадку Ваша картка має бути налаштована для покупок через інтернет.
  3. Передоплатою: на картку Приватбанку через термінал. У цьому випадку відповідні банківські дані будуть надіслані Вам на електронну скриньку чи мобільний телефон (смс). Однак Вам необхідно буде надіслати нам відповідне повідомлення про здійснення оплати на нашу електронну скриньку info@irbis-comics.com.ua або за нашими телефонами (дзвінком чи смс), вказавши номер замовлення або прізвище, ім’я, та суму оплати. Це також зменшить Ваші видатки на доставку, однак дещо збільшить час на опрацювання замовлення.

Форми доставки в межах України

  1. Новою поштою: замовлення доставляється в обране замовником відділення Нової пошти або за вказаною адресою у Вашому населеному пункті (якщо у Вашому населеному пункті існує відділення Нової пошти). Доставка відбувається протягом 1–5 робочих днів. Для отримання замовлення у відділенні Нової пошти Вам необхідно буде мати при собі паспорт і назвати номер вантажної декларації (висилається на вказану при замовленні електронну адресу чи мобільний телефон після відправки замовлення). Замовлення необхідно отримати протягом 48 годин з моменту доставки його в обране відділення Нової пошти: в іншому разі перевізник може вимагати від Вас додаткову оплату за зберігання замовлення. Адреси і телефони відділень компанії Нова пошта можна подивитись тут.
  2. Укрпоштою: замовлення надсилаються у відділення Укрпошти Вашого населеного пункту. Терміни доставки в середньому складають до 2 днів між обласними центрами і до 4 днів в межах України. Замовлення відправляються вагою до 30 кг. Можлива адресна доставка + 15 грн. На тарифи Укрпошти https://ukrposhta.ua/zamoviti/ukrposhta-ekspres/tarifi/ для компанії діє 10% знижка. Для отримання замовлення Вам необхідно буде мати при собі паспорт. Платне зберігання починається з 8-го календарного дня, після надходження.

Оплата і доставка при замовленні з-за кордону

При оформленні замовлення з-за кордону оплата вартості замовлення здійснюється передоплатою через систему PayPal. Цей сервіс забезпечується системою електронної оплати рахунків PayPal.com з використанням сучасного й безпечного механізму авторизації платіжних карт. У вартість замовлення включається повна вартість послуг по доставці. Після зарахування вартості замовлення на рахунок системи PayPal видавництво надсилає замовлену продукцію через обрані Вами при оформленні замовлення поштові служби. Якщо вартість замовлення, не враховуючи вартості доставки, складає до 3-х доларів США, до цієї суми додається 35 центів.


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2019