(066) 165-54-38 (067) 673-10-81

Зустрічайте смурфиків!

10.05.2016


Серед розмаїття коміксів, пригоди Джеронімо Стілтона стали улюбленим сюжетом для багатьох маленьких і навіть дорослих читачів. Вони щоразу з нетерпінням очікують виходу в світ чергової серії видання, побудованого на історичних фактах. Веселі, розумні та добрі персонажі, яскраві ілюстрації, дотепні діалоги, цікаві історії - усе це припало до душі практично кожному, хто вперше взяв до рук таку неймовірну книгу.

Але видавництво Ірбіс-комікси, яке і познайомило читачів із чарівною мишкою Джеронімо Стілтоном, підготувало для них приємний сюрприз. Уже незабаром до малих книгоманів завітає в гості команда веселих, енергійних, дружних та просто милих гномиків, які називаються - смурфики. Вони, до речі, вже встигли сподобатися дітлахам як персонажі однойменного мультфільму.

То хто ж такі смурфи? Смурфи, або смурфики, - маленькі казкові істоти, схожі на гномів. Усі вони виглядають майже однаково: забарвлені в синій колір, зростом з три яблука (приблизно 20 сантиметрів), одягнені в білі штанці з отворами для маленьких хвостиків, а на голові носять обов'язковий для смурфів атрибут - білий ковпак.

Кожен смурфик має своє ім'я, що лаконічно описує характер його володаря, наприклад Тюхтій або Сміливець. Не схожі один на одного, кожен зі своїми захопленнями, смурфики, проте, мають дві рисами, властиві всьому їхньому маленькому народові, - доброзичливість та чуйність. Мабуть, саме в цьому і криється секрет їх шаленого успіху: смурфики - уособлення всього найкращого, що може бути в людині.

Головна цінність для них - сім'я і друзі. Вони завжди приходять на допомогу один одному, разом працюють, весело наспівуючи, і разом долають незгоди.

Але не тільки цим вирізняють сині гномики з-поміж інших героїв дитячих книг. Вони розмовляють чудернацькою мовою! При кожному зручному випадку смурфики додають до слів приставку «смурф-». Завдяки цьому їхня розмова стає дуже забавною (ну, або смурфавною).

Живуть смурфики на селі - у будиночках, схожих на гриби. Споруджують свої оселі, звичайно ж, усі гуртом, швидко і весело.

За сюжетом коміксу на смурфиків полює злий Гаргамель, який мріє всіх їх зловити і з'їсти. Проте синіх гномоподібних істот не так просто подолати. Коли їм загрожує небезпека, вони ще більше згуртовуються і сміливо протистоять недоброму персонажу.

Цікаво, що найстарший смурф має книгу чаклунства, в якій записані різні магічні рецепти. Але смурфики вдаються до них лише тоді, коли в цьому є гостра потреба. Наприклад, щоб зняти чари, які наклав на них заклятий ворог Гаргамель.

Смурфики завжди перемагають лиходія Гаргамеля, тому що вони тримаються купи і цінують один одного.

Сподіваємося, смурфики так само сподобаються малим читачам, як і Джеронімо Стілтон, і читати про їхні пригоди буде так само цікаво, як і про мишачі історії Джеронімо та його команди. Отож вже незабаром зустрічайте у продажу комікс про смурфиків.КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2019