(066) 165-54-38 (067) 673-10-81

Завданням Колумба було також довести, що земля кругла

02.11.20177 років витратив Христофор Колумб щоб переконати короля і королеву Іспанії та їхніх вчених радників допомогти йому організувати експедицію через океан.


У той час вже було відомо, що Земля кругла, але ось про розміри земної кулі уявлення були ще дуже неясні. Вважалося, що наша планета набагато менша, і що якщо поплисти з Європи строго на захід, то можна знайти коротший морський шлях до Китаю та Індії - країн, які своїми шовками та прянощами вже давно манили мандрівників. Саме цей шлях й мріяв знайти Христофор Колумб.


У 1485 року Колумб потрапляє в Іспанію. Єдиний спосіб для нього здійснити мрію і відправитися у плавання це отримати підтримку іспанського короля Фердинанда і королеви Ізабелли. Спочатку йому ніхто не вірив. Придворні вчені просто не розуміли, як можна, пливучи на захід, потрапити до земель, які знаходяться далеко на сході. Це здавалося чимось абсолютно неможливим. Ось що вони говорили: "Якби навіть і вдалося якось спуститися в іншу півкулю, то як піднятися звідти назад? Навіть при найсприятливішому вітрі кораблю нізащо не піднятися на величезну водяну гору, яку утворює опуклість земної кулі, якщо навіть допустити, що Земля дійсно кругла".


Тільки у 1491 році Колумб зміг знову потрапити на прийом до Фердинанда та Ізабелли і переконати їх у тому, що він дійсно зможе знайти морський шлях до Індії. 

Здійснивши омріяне плавання, Христофор Колумб все своє життя був абсолютно впевнений, що приплив до східного узбережжя Азії, хоча насправді знаходився приблизно в 15 тисячах кілометрів від нього. 


Прочитайте детальніше про неймовірні пригоди Христофора Колумба у нашому історичному коміксі «Відкриття Америки» із серії про Джеронімо Стілтона. Серія видань про Джеронімо Стілтона достовірно розповість вашим дітям про цікаві історичні події та про історичні персоналії у адаптованій для дитячого сприйняття формі. Наші комікси – це книги для розвитку дітей. Видано комікси українською мовою.  Читати дітям комікси – це сучасно та розумно!
Джерело

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2019