(066) 165-54-38 (067) 673-10-81

На яких кораблях мандрував Христофор Колумб

08.11.201712 жовтня 1492 року раннім холодним ранком матрос шхуни "Пінта" - одного з трьох кораблів Христофора Колумба, - побачив у підзорну трубу обриси берега і радісно закричав: "Земля!". Ні сам Колумб, ні жоден з членів його команди навіть не уявляли собі, що ця подія увійде в історію як день відкриття нової, ще невідомої європейцям частини світу - Америки.

Христофору Колумбу для здійснення мандрівки було надано три каравели: "Санта-Марія" (близько 40 метрів завдовжки), "Нінья" і "Пінта" (приблизно по 20 метрів). Ці кораблі навіть для того часу були дуже маленькими. Відправитися на них через океан, розмістивши команду з 90 чоловік, здавалося неймовірно сміливим рішенням. Наприклад, власні ліжка були тільки у самого Колумба, капітанів кораблів і ще кількох членів команди. Матросам же доводилося спати по черзі на підлозі у тісному трюмі, на сирих бочках і ящиках. І так протягом багатьох тижнів шляху!


Команду кораблів довелося збирати з ув'язнених, які відбували покарання: більше ніхто не погоджувався добровільно брати участь в небезпечному плаванні. Ще б! Адже заздалегідь ніяк не можна було передбачити, скільки триватиме ця подорож і які небезпеки можуть зустрітися на шляху. Якщо навіть вчені не відразу повірили в задум Колумба, що вже говорити про простих матросів…


Чим далі Колумбові кораблі йшли на захід, тим більша паніка охоплювала матросів. Їм ще ніколи не доводилося запливати так далеко в океан і настільки віддалятися від рідних берегів. Колумб навіть спеціально вирішив не повідомляти всім про те, яку відстань вже пройдено, і називав набагато менші цифри. 
З радістю матроси були готові повірити в будь-яку ознаку наближення землі: наприклад, зустрівши китів, альбатросів або плаваючі на поверхні води водорості. Хоча насправді, всі ці "прикмети" не мають ніякого відношення до наближення до суші.


Прочитайте більше цікавих фактів про неймовірні пригоди Христофора Колумба у нашому історичному коміксі «Відкриття Америки» із серії про Джеронімо Стілтона. Серія видань про Джеронімо Стілтона достовірно розповість вашим дітям про цікаві історичні події та про історичні персоналії у адаптованій для дитячого сприйняття формі. Наші комікси – це книги для розвитку дітей. Видано комікси українською мовою.  Читати дітям комікси – це сучасно та розумно!
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2019