(066) 165-54-38 (067) 673-10-81

Коли дитині потрібна своя окрема кімната

05.03.2018


Коли дитині потрібна своя окрема кімната? Однозначної відповіді на це запитання немає, тому ми пропонуємо поміркувати разом на цю тему.

Варіант 1. З народження або декількох місяців від народження

Якщо Ваша житлоплоща дозволяє, то облаштовувати окрему кімнату можна ще до народження дитини. Однак пам'ятайте, що з перших днів новонароджений малюк дуже потребує маминої турботи, завжди хоче бути біля матусі, а не в окремому приміщенні. Вночі малюки прокидаються по кілька разів, іноді, особливо неспокійні, можуть прокидатися мало не через годину-півтори-дві. Це означає, що, перебуваючи у сусідній кімнаті, мамі потрібно почути плач, підбігти до малюка, щоб погодувати і заспокоїти-заколисати його. І так буває й кілька разів за ніч.

Тому все ж більшість батьків ставлять дитяче ліжечко в батьківській спальні. Педіатри також рекомендують мамі і новонародженому маляті спати разом в одному ліжку. Спільний сон - це те, що потрібно для малюка. Та й для мами вельми зручно, адже дитину можна зразу ж і годувати. А коли малюк починає повзати, потім ходити, він буде підкорювати простори усієї квартири, утримати його в одній кімнаті все одно не вдасться, та й не потрібно. Нехай маленький дослідник вивчає все, що йому цікаво.

Варіант 2. Своя окрема кімната для дитини 2-3 років

Все ж цей варіант найпоширеніший. Якщо у Вас є можливість відселити дитину у власну кімнату, зробіть це. У 2,5-3 роки дитина вже психологічно готова залишатися без мами якийсь час. Малюк відправляється в садок, вчиться гратися самостійно або з дітьми. А ще дитина може спати всю ніч, не прокидаючись, так що бігати до нього вже не потрібно. Малюки цього віку вже сприймають себе як особистість. Вони будуть раді своєму столику, своєму ліжечку, своєму «царству»…

Та й пограти в спеціально відведеному місці (кімнаті) дитина здатна як раз у 2-3 роки. До цього часу малюк не зможе гратися тільки в окремій кімнаті і все одно буде частіше перебувати там, де його мама.

Варіант 3. Окрема кімната дитині до школи

Вивчаючи питання «коли дитині потрібна своя окрема кімната», Ви також можете натрапити на думку, що своя кімната потрібна до вступу в перший клас. Подорослішавши, дитина потребує свого гніздечка, у дитини з'являються свої секрети. Вона навіть може захотіти поговорити по телефону, щоб її не чули. Дитина може захоплюватися чим-небудь, колекціонувати те, що їй до душі. А значить, це потрібно кудись складати, та й інтер'єр потрібен відповідний. До того ж обов'язковим атрибутом кімнати школяра має бути зручне робоче місце. Тому, безсумніву, дуже добре, коли в сім'ї є можливість виділити окрему кімнату дитині шкільного віку.

Не забутьте у кімнаті для дитини будь-якого віку виділити місце для книжкової полиці. Нехай дитина вже змалечку засвоює, що розглядання книжок та читання – це необхідне щоденне заняття. Видавництва сьогодні видають надзвичайне різноманіття книжок: можна знайти книжки і для зовсім малесеньких діток, і дуже багато різних видань для школярів.

Коли Ваша дитина готується чи ходить вже у перший клас, придбайте для неї комікси – це чудовий варіант, щоб прищепити дитині любов до читання та, власне, щоб навчити її читати. Зверніть увагу на комікси українською мовою про дотепних Смурфиків та про ерудовану мишку Джеронімо Стілтона – вони надзвичайно яскраві, повчальні та навчальні. Завдяки тому, що у коміксах мало тексту та багато ілюстрацій, що так приваблює дітей, діти люблять ці книги і охоче їх читають / чи вчаться їх читати. Дитині дуже цікаво, про що розповідає наступна яскрава смішна картинка! Вважається, що комікси – це книги для розвитку дітей, адже комікси читати дітям – це розвивати їхню фантазію та уяву.

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2019