(066) 165-54-38 (067) 673-10-81

Французи несуть до ломбарду комікси!

07.09.2017


Найстаріший державний ломбард Парижа “Crédit municipal de Paris (CMP)” оголосив, що з початку квітня 2012 року приймає в якості застави колекційні видання коміксів і оригінальні сторінки графічних романів. Деякі з них можуть коштувати десятки тисяч євро.

Серед коміксів найвище оцінюються історії про Тінтіна, Астерікса і Обелікса, Спіріт і Фантазія, Гастона Лагаффа, Майка Блюберрі. 
Оригінальна ілюстрація з коміксу «Gaston» авторства бельгійського художника Андре Франкена може коштувати від п’ятдесяти до шістдесяти тисяч євро. На сьогоднішній день «скарбом», принесеним в CMP, становлять кілька сторінок з альбому Енкі Білала «Мисливська партія» і з «Блюберрі» (Blueberry) Мебіуса (Moebius), який помер у березні 2012 року. Їхня вартість залишається в таємниці, але відомо, що в жовтні 2011 року сторінка 67 «Мисливської партії» оцінювалася між двадцятьма і двадцятьма п’ятьма тисячами євро. 

Сектор коміксів розвивається, і деякі автори навіть з’являються на арт-ринку. Наприклад, оригінальна обкладинка роботи художника італійського походження Хьюго Пратта (Hugo Pratt) може принести до двохсот п’ятдесяти тисяч євро на аукціоні. Хьюго Пратт (1927-1995) включений в 2005 році в Зал слави премії Уїлла Айснера – «Оскара» індустрії коміксів. Він відомий перш за все циклом графічних романів про моряка Корто Мальтезе (Corto Maltese). Крістоф Фюмо, який займається оцінкою коміксів для CMP, пояснює, що «для того, щоб графічний роман мав цінність, це має бути оригінальне видання у відмінному стані». 

Хто знає, можливо, за кілька десятків років комікси й нашого видавництва оцінюватимуть тисячами євро, а на сьогодні вони доступні для вас та ваших діток. Однозначно стверджуємо, що цінністю наших коміксів українською мовою є те, що це книги для розвитку дітей! Читати комікси дітям означає розвивати ерудицію ваших дітей. Ознайомитися з нашими коміксами про Джеронімо Стілтона та про Смурфиків, ви зможете тут


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2019