(066) 165-54-38 (067) 673-10-81

Да Вінчі хотів підняти людину у повітря!

10.07.2018


Леонардо да Вінчі, геніального живописця, вченого, інженера-винахідника, надихали птахи. Він спостерігав за ними, малював їх і розмірковував над створенням власних літальних засобів. Одним з результатів цього хобі став орнітоптер - пристрій, придуманий да Вінчі, який теоретично міг підняти людину в повітря, як птаха. 

У той час як парашут да Вінчі дозволив би людині стрибати зі скелі і залишатися в живих, орнітоптер дозволив би їй ширяти в повітрі над землею.

На папері орнітоптер більше схожий на птаха (або кажана), ніж сучасні літаки. Його крила почнуть працювати після того, як пілот поверне рукоятку. Це винахід демонструє глибоке розуміння аеродинаміки да Вінчі. Сучасні спроби відтворити орнітоптер показали, що той справді міг літати, якби його підняли в повітря. Побудувати літальний засіб, який би задіювався слабкими м'язами  людини, було б складніше.Парашут і орнітоптер були тільки двома з літаючих машин, описаних Леонардо да Вінчі в його зошитах. 

Більше про винаходи цього видатного винахідника можна дізнатися з коміксу «Хто викрав «Мону Лізу»?» із серії історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона. Ця серія коміксів містить історичні факти, текст коміксу адаптовано для сприйняття дітьми. Видаються комікси українською мовою та мають неймовірно гарні яскраві ілюстрації. Серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона - це книги для розвитку дітей, які стали світовими бестселерами. Батьки у всьому світі вважають, що історичні комікси читати дітям означає сприяти розвиткові їхньої ерудиції. 
Також тут ви можете придбати чудові комікси про Смурфиків.КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2019