(066) 165-54-38 (067) 673-10-81

Англійська для дітей: з чого почати навчання? 5 порад для батьків

09.11.2016

Оксана Матійків, журналістка

      Кожна мама мріє, щоб її дитина досконало знала англійську мову. Але не кожна мама сама добре знає англійську, і через це не може допомогти у вивчення мови. Але вихід знайдено! У наш час є дуже багато аудіопосібників, які розроблені спеціально для дітей та їхніх батьків, де даються докладні рекомендації про те, як допомогти дитині в опануванні англійської мови. 

      Отож наведемо 5 порад, з чого варто розпочати вивчення англійської вашою дитиною.

1. Зробіть англійську частиною вашого повсякденного життя.

      Якомога частіше співайте, читайте і бавтеся з дитиною англійською мовою. Не обмежуйте себе часовими рамками. Прочитайте віршик за обіднім столом, заспівайте пісеньку англійською у ванній, подивіться разом мультик англійською та прочитайте казку на ніч. Подумайте про вивчення англійської мови як про частину вашої гри, а не як про урок. Співати пісеньки, читати книги і дивитися мультфільми — це захопливі та важливі справи, які ви можете робити разом із малюком.

2. Дивіться мультики, дитячі телепередачі англійською мовою.

     Якщо дитина дивиться телеканал Disney, ви можете звернути її увагу на те, що головні герої мультфільму розмовляють англійською мовою. Ви можете поговорити з малюком про те, що відбувається на екрані, але намагайтеся робити це англійською.

3. Прочитайте казку англійською ввечері.

      Більшість батьків читають дітям казку перед сном. Чому б не прочитати казку англійською мовою чи погортати дитячий словник з яскравими ілюстраціями? Цікавим варіантом буде дивитися разом із дитиною комікси англійською. Ви можете показати комікси з планшета. Текст там здебільшого неважкий, і дитині буде легко вивчити англійську за допомогою коміксів.

4. Надихайте вашу дитину

     Якщо ви хочете, щоб ваша дитина вивчила англійську, треба навчити її відчувати почуття гордості за свої досягнення. Підбадьорюйте її, кажучи, що ви пишаєтеся нею. Запитуйте, як пройшли заняття (якщо дитина вивчає мову в дитячій студії).

5. Зробіть заняття з англійською регулярними.

      Найголовніше правило у вивченні мови — регулярність, тож і бавитися в англійську мову також треба не час до часу, а регулярно. Інакше всі ваші старання будуть даремними. Кілька разів на день розмовляйте з дитиною, читайте англійською, і через певний час ви зауважите, що справа пішла!
Джерело: myvic.com.uа


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2019