(066) 165-54-38 (067) 673-10-81

30 хвилин читання на день сприяє продовженню життя

02.08.2017


Дослідження вчених зі Школи громадського здоров'я Єльського університету показало, що читання книг у зрілому віці може продовжити життя на кілька років.

У дослідженні американських вчених брало участь 3635 осіб у віці від 50 років. За ними велося спостереження протягом 12 років. По завершенні дослідження вчені встановили, що учасники, які багато читали, в середньому жили на 23 місяці довше тих, хто не приділяв уваги читанню.

У ході дослідження учасники були розділені на три групи. У першій були представлені люди, які приділяли читанню більше 3,5 годин на тиждень, в другій – ті, хто читав менше 3,5 годин на тиждень, а до третьої – ті, хто не читав зовсім. У результаті вчені з'ясували, що у найбільш читаючої групи ймовірність померти була на 23% нижче, ніж у нечитаючої. У проміжній групі шанси були нижче на 17%.
За словами одного з авторів дослідження Авні Бавіши, чим більше читали учасники, тим довше жили, але "навіть 30 хвилин читання на день сприяє продовженню життя". Крім того, вчені з Єльського університету відзначили, що такий ефект має читання саме книг, а не журналів чи газет.

Тож дорогі співвітчизники, купуйте наші чудові комікси українською мовою про Джеронімо Стілтона і про кумедних Смурфиків та читайте ці чудові книжки своїм дітям та разом зі своїми дітьми і внуками. Як уже вкотре доведено: читання, а особливо читання коміксів :), має лише позитивні наслідки! 


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2019